پنل مطالعه LED

 

پنل مطالعه

 

پنل مطالعه Light Panel

پنل مطالعه ال ای دی : شاید بعضی از شب‌ها هوس مطالعه کنید. ولی به دلیل اینکه نور چراغ اتاق باعث آزار هم اتاقی‌هایتان می‌شود پشیمان شوید و شما هم بخوابید! اما این مشکل هم راه حلی دارد. کافیست محصول»Light Panel را خریداری کرده و در تاریکی هم به مطالعه خود ادامه دهید. این محصول یک صفحه غشا مانند است که می‌تواند نور لازم برای مطالعه را به کمک ۳ عدد لامپ LED کوچک تولید کند. اما مکانیزم جالبی که در این محصول در نظر گرفته شده حائز اهمیت است. نوراین دستگاه به صورت مستقیم به چشم شما بر خورد نمی‌کند، بلکه به سمت نوعی لنز بازتاب می‌شود و اشعه نور بازگشتی به صفحه مد نظر باز می‌گردد. با در نظر گرفتن این ویژگی چشم انسان از هر گونه آسیب احتمالی ناشی از برخورد نور در امان خواهد ماند.

این محصول مناسب برای مطالعه در تاریکی شب در جاده نیز می باشد و می توانید از مطالعه کردن در تاریکی شب لذت ببرید. پنل مطالعه ال ای دی light panel LED دارای سه ال ای دی پرنور می باشد که به وسیله باتری تغذیه می شود و به دلیل کم مصرف بودن این LEDها باتری دستگاه مدت زمان زیادی را دوام خواهد اورد خالی نخواهد شد نوع شیشه این دستگاه که رو کتب قرار میگیرد از نوع پلکسی شفاف با کیفیت میباشد.

 

پنل LED ال ای دی مطالعه

 

ویژگی ها

این محصول یک صفحه غشا مانند است که می‌تواند نور لازم برای مطالعه را به کمک ۳ عدد لامپ LED کوچک تولید کند. اما مکانیزم جالبی که در این محصول در نظر گرفته شده حائز اهمیت است. نوراین دستگاه به صورت مستقیم به چشم شما بر خورد نمی‌کند، بلکه به سمت نوعی لنز بازتاب می‌شود و اشعه نور بازگشتی به صفحه مد نظر باز می‌گردد. با در نظر گرفتن این ویژگی چشم انسان از هر گونه آسیب احتمالی ناشی از برخورد نور در امان خواهد ماند.

» کاربرد برای مطالعه در شب

» استفاده دانشجویان در سفر و خوابگاه

» استفاده اساتید

» استفاده در شب‌های احیاء و مناسبت‌های ویژه

برای یادگیری روش صحیح مطالعه و عمیق سازی مطلب این مقاله را مطالعه کنید.

 

خرید پنل ال ای دی مطالعه ارزان

 

مشخصات

ابعاد: ۸. ۱۴*۶. ۱۷

دارای ۳ عدد LED

کار با ۳ باتری قلمی

سبک و قابل حمل

جلوگیری از آسیب چشم

 

Light Study PANEL

 

 

قیمت: ۹۵,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buyclick.jpg