پشمک ساز برقی

 

پشمک ساز خانگی

 

توضیحات

پشمک ساز خانگی برقی یک محصول با طراحی کاربردی مخصوص تهیه پشمک سالم و مطمئن در منزل میباشد که این امکان را به شما می دهد تا بتوانید خودتان پشمک های خوشمزه به طور کاملا بهداشتی تهیه کنید.

دستگاه پشمک ساز دارای پایه مکنده می باشد که حتی اگر یک قاشق شکر هم باشد سریعا ان را به یک پشمک خوشمزه تبدیل خواهد کرد. شما با استفاده از این دستگاه می توانید در هر زمانی که دلتان خواست تنها با کمی شکر و فشردن یک دکمه در منزل و کمی خلاقیت به خرج دادن براحتی پشمک های خوشمزه و خوش رنگ درست کنید.

این دستگاه دارای ظرف جدا شونده می باشد که بعد از هر بار استفاده در صورت کثیف شدن می توانید آن را جدا کرده و در ماشین ظرفشویی و یا با دستانتان شستشو دهید.

 

دستگاه پشمک ساز

 

عملکرد پشمک ساز خانگی پرنسس

باریختن کمی شکر داخل مخزن مخصوص و تنها با فشردن یک دکمه پشمک تازه و خوشمزه خانگی آماده میشود. کاسه‌ دستگاه قابلیت جداشدن دارد و این ویژگی باعث راحت تر شدن نظافت دستگاه می‌شود. این کاسه قابلیت شستشو در ماشین‌ ظرفشویی را دارد. پایه‌ پشمک‌ ساز از نوع ضد لغزش است و از سرخوردن دستگاه در حین کار جلوگیری می‌کند. این دستگاه از یک پیمانه‌ اندازه‌گیری برای تعیین میزان شکر مصرفی برخوردار است.

با روشن کردن دستگاه المنت داخلی آن با سرعت شروع به چرخش می‌کند و رشته‌های پشمک از آن خارج می‌شود. با گرفتن چوب پشمک در بالای دستگاه و چرخاندن آن، رشته‌ها شروع به چسبیدن به چوب می‌کنند و پشمک دور چوب به‌ مرور بزرگ و بزرگتر می‌شود تا به اندازه‌ دلخواه‌تان برسد.

این دستگاه برای تمام کسانی که به این دسر خوشمزه علاقه مند هستند و بخصوص به خانواده‌های دارای فرزند کوچک پیشنهاد می‌شود. برای جذاب‌تر کردن پشمک‌ها می‌توانید از شکر رنگی در تهیه‌ آن استفاده کنید.

 

 

ویدیو عملکرد دستگاه

 

 

پشمک ساز برقی

 

ویژگی ها

دستگاه پشمک ساز منحصر به فرد

قابلیت تبدیل کردن یک قاشق شکر به یک پشمک خوشمزه

تنها با فشار دادن یک دکمه

فوق العاده برای جشن های کودکان

مناسب برای استفاده از شکر سفید و رنگی

به همراه پایه مکنده

ظرف جدا شونده قابل شستشو در ماشین ظرفشویی

پیمانه اندازه گیری و لوله های کاغذی رنگی

 

پشمک ساز

بسته بندی پشمک ساز

 

 

قیمت: ۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg

 

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/wYbHDc