دستگاه پاکسازی صورت

اسپین اسپا spin spa

 

nsj'hi پاکسازی صورت hs\dk hs\h

 

توضیحات محصول:

با دستگاه اسپین اسپا spin spa مخصوص پاکسازی صورت ماساژ ملایم صورت به همراه لایه برداری و پاکسازی صورت را تجربه خواهید کرد. اسپین اسپا spin spa قادر است به راحتی سلول های مرده پوست را پاک کند و پوست شما را شاداب و جوان سازد و به راحتی شفافیت و تمیزی را به پوست شما هدیه دهد و با ماساژ دادن سبب بهبود گردش خون در عضلات صورت گردد.دستگاهی برای آن ها که دنبال بهترین ها هستند و به خودشان اهمیت می دهند.

 

شما ممکن است برای جوان کردن پوست و نشاط بخشیدن به بدنتان به یک چشمه آب معدنی(حمام با آب معدنی) بروید اما حالا می توانید با این دستگاه چشمه را به منزلتان بیاورید و با این برس شادابی و طراوت پوست خود را بازگردانید.این دستگاه شامل دو برس می باشد که به راحتی به دستگاه متصل شده و با چرخش ۳۶۰ درجه ی خود به آرامی و ملایمت پوست شما را ماساژ داده و تمیز می نماید.

 

فقط کافیست مایع و یا فوم شستشوی مخصوص پوست خود را به برس آن اضافه کنید و اجازه بدهید دستگاه spin spa بقیه کارها را انجام دهد.طراحی آن به گونه ای است که آب به داخل آن وارد نمی شود وکاملا ضد آب است و تنها با ۱ باطری قلمی کار می کند .پس از استفاده اجازه بدهید برس دستگاه برای استفاده ی مجدد خشک گردد و با از برس دوم و خشک آن استفاده نمایید.

 

پاکسازی صورت , hvhda , lhshC

پاکسازی صورت

 

ویژگی های ست پاکسازی اسپین اسپا Spin Spa :

۱- جهت استفاده با مایع شستشو یا فوم صورت

۲- قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه

۳- قابل استفاده با باتری

۴- مقاوم در برابر آب

۵- شست و شوی آسان صورت

۶- لایه برداری همراه با ماساژ ملایم

۷- بهبود گردش خون

۸- جوان سازی پوست

 

 

قیمت: ۹۵,۰۰۰ تومان

لینک خرید

 

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/MDE1tK