واکس ماشین

واکس ماشین بازسازی و براق کننده قطعات ماشین

واکس و پولیش بازسازی سطوح فایبرگلاس ماشین

واکس ماشین یا پولیش بازسازی کننده و محافظ چند منظوره قطعات فایبرگلاس مشکی داخل و خارج خودرو با ماندگاری بالا بوده که کافیست یک بار اسفنج آغشته به واکس را روی این سطوح بکشید. سپس شاهد اعجاز و نو و پررنگ شدن سطوح فایبرگلاس مثل روز اولش خواهید شد. حتی کمترین اثر چربی را از خود جا نمی گذارد و فورا و در لحظه روی سطوح خشک میشود و فقط لذت نو و براق شدن قطعات خودرو را به شما هدیه می دهد. بعد از زدن واکس میتوانید بلافاصله روی آن دستمال بکشید تا شاهد از بین نرفتن اثر واکس و مقایسه قبل و بعد واکس زدن شوید.

واکس و پولیش آینه ماشین

ویژگی های بیشتر

از دیگر قابلیت های فوق العاده این واکس می توان به عدم جذب گرد و غبار و جلوگیری از ترک خوردگی و سفیدک زدن سطح اشاره کرد.این واکس و محافظ سطوح پلاستیکی دارای خاصیت آنتی استاتیک و آنتی UV بوده و فاقد چسبندگی می باشد. واکس بازسازی کننده سطوح پلاستیکی با فرمولی جدید برای کلیه سطوح پلاستیکی بیرونی خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ایجاد درخشندگی بر روی سطوح پلاستیکی و جلوگیری از ترک خوردگی از ویژگی های بازسازی کننده پلاستیک می‌باشد. استفاده از این محصول باعث بازگرداندن رنگ مشکی به سطوح پلاستیکی می‌شود.

نحوه استفاده

واکس بازسازی کننده پلاستیکی مشکی را بر روی اسفنج نرم ریخته و سطوح مورد نظر را تمیز نمایید. برای نوار های مشکی دور درب و سپر ها و نیز آینه های بغل و کلیه سطوح پلاستیکی مشکی می‌توان از آن استفاده کرد.‌برای روکش چرم هم میتوانید از اسپری مخصوص چرم استفاده نمایید.

 

محلول بازیابی پلاستیک

ساخته شده از مواد سازگار با محیط زیست ، با استفاده از فرمول فاقد روغن ، بی ضرر و بدون بو ، هیچ آسیبی به ماشین یا سایر مواد پلاستیکی چرمی شما وارد نمی کند. پاک کردن آلودگی ها بدون آسیب رساندن به پلاستیک چرم. به راحتی می توانید یک ماشین “جدید و نو” داشته باشید! مطمئناً در وقت و هزینه شما صرفه جویی خواهد شد. این می تواند شما را از مراجعه ماهانه یا مکرر خود به مغازه های اتومبیل برای تعمیر ، تعمیر مجدد یا تعویض وسایل پلاستیکی جلوگیری کند. این برای انواع وسایل نقلیه مانند اتومبیل ، وانت ، شاسی بلند ، موتور سیکلت ، موتور ، دوچرخه و … مناسب است. استفاده از محلول بازیابی پلاستیک آسان است. ابتدا محل مورد نظر را تمیز کرده و سپس آن را با اسفنج در قسمت مورد نظر بکشید تا زمانی که به رنگ سیاه مورد نظر سطح ماشین خود برسید. از آن لذت ببرید.

 

واکس بازسازی و نو کردن فضای و خارجی داخلی ماشین تبلیغ اینستاگرام

 

قیمت: ۳۵۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg