هیتر برقی کوچک هوشمند دیجیتال

Handy Heater

بدون کابل و قابل حمل

 

هیتر برقی کوچک

 

هیتر برقی کوچک بدون کابل

در هوای سرد و در مکانی که انسان حضور دارد دوست دارد یک وسیله گرم کننده خوب کنارش باشد تا دست و پای سردشو باهاش گرم کند.خیلی جاها پوشیدن لباس کلفت و یا دستکش شرایط کار رو سخت میکند. در این جاهاست که وسیله ای بنام هیتر خیلی به کار میاد. در اتاق ، محل کار ، مسافرت ، هنگام تعمیر ماشین ، گاراژ ، پشت میز مطالعه و سایر مکان هایی که پریز برق پیدا میشود هیتر برقی کوچک Handy Heater معجزه میکند.

با داشتن این هیتر دستی به تنها چیزی که احتیاج دارید یک پریز برق است تا براحتی و سرعت بتوانید مکانی گرم برای خودتان ایجاد کنید. هیتر دستی به کوچکی و سبکی ابزاری ساده می باشد که میتوانید براحتی با خود حمل کنید و در مواقع نیاز بدون وجود کابل دست و پاگیر به سرعت مستقیم به پریز وصل کرده و از گرمای مطبوع آن که توسط صفحات سرامیکی داخل دستگاه با استفاده از مادون قرمز منتشر میشود لذت ببرید.

 

بخاری برقی کوچک

 

مشخصات

این هیتر دارای صفحه ی دیجیتال نشانگر درجه و سرعت انتشار گرماست که توسط دکمه های درجه بندی روی دستگاه قابل تنظیم است. درجه بندی گرما از ۱۶ درجه تا ۳۲ درجه ی سانتی گراد می باشد که کاملا مناسب و ایمن بوده و خطر سوختگی به همراه ندارد و براحتی پس از استفاده میتوانید آن را جدا کرده و در کیفتان قرار دهید.

این هیتر بسیار کمتر از بخاری ها و سایر هیترهای موجود انرژی مصرف کرده و تنها با توان ۴۰۰ وات برای شما گرمای تا ۳۲ درجه سانتی گراد را فراهم میکند.

این هیتر برقی دستی هوشمند بوده و دارای تایمر میباشد. به این ترتیب شما میتوانید هنگام کار و یا خواب تایم مورد نظر خود را روی صفحه ی LED دستگاه تنظیم کرده و با خیال راحت به فعالیت خود بپردازید. پس از طی این مدت دستگاه بطور خودکار خاموش می شود.

شما می توانید از حرارت این مینی بخاری آرام تا شعاع ۳ متر و یا بیشتر لذت ببرید.

 

هیتر برقی کوچک هوشمند

ابعاد هیتر برقی کوچک برقی

 

امکانات و جزئیات دستگاه

» بدون نیاز به کابل بوده و مستقیم به پریز برق وصل می شود

» محدوده دما از ۱۶C تا ۳۲C

» حرارت تا ۲۵۰ فوت مربع

» صفحه نمایش دیجیتال با امکان تایمر و سرعت

» قدرت ۴۰۰ وات با مصرف انرژی کمتر از بخاری های معمولی

» لمس حرارت تا شعاع ۳ متر و بیشتر

» مینی بخاری آرام و بی صدا

 

هیتر برقی کوچک هوشمند یک محصول پر طرفدار است که در سایت آمازون اطلاعات بیشتر محصول را میتوانید مشاهده کنید.

برای مشاهده ویدیو محصول در یوتیوب اینجــا کلیک کنید

 

تصویر هیتر قابل حمل برقی

 

 

قیمت: ۲۵۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/WzKRo7