ست ابزار میوه آرایی

دارای دفترچه راهنمای فارسی + ۳ دی وی دی آموزشی

 

میوه آرایی در سبد میوه

 

توضیحات

میوه آرایی میوه و سبزیجات آنها را جذاب تر ، اشتها آور تر و همچنین کار خوردن را راحت تر میکند. خانم خانه دار و با سلیقه با میوه‌هایی که به دقت چیده شده از خانواده و یا میهمانانش استقبال می کند. از این هنر جذاب و بی پایان اعضای خانواده و میهمانان بسیار خوشحال می شوند که از چنین استقبال مهربانانه پذیرایی می شوند و این احساسات خوب و میهمان نوازی سازنده را نشان می دهند.

تزئین میوه ها و سبزیجات تازه ، خوش فرم و رنگارنگ از طریق حک کردن هنر به هیچ وجه دشوار نیست. با آموزشی ساده میتوانید ابتدا تصویر مورد نظر را با ظرافت روی میوه و صیفی جات مورد نظر خود حک کرده و در آخر به زیبایی و سلیقه خود تزئین کنید.

حکاکی میوه ها به روش جدید جلوه بسیار زیبایی دارد و در دیزاین میز در مناسبت های مختلف کاربرد دارد. میوه آرایی شب یلدا ، میوه آرایی سفره عقد ، میوه آرایی جدید و ساده برای تولد ها و مناسبت های مهم دیگری که در آنها میوه ها و سبزیجات را به شکل های بسیار زیبا حکاکی و چیدمان می نمایند.

 

 

ابزار مناسب برای میوه آرایی

برای حکاکی و دیزاین میوه ها به چاقوهای مخصوص نیاز است. این چاقوها تیغه های بلند و باریک و تیز دارند و در چند فرم مختلف برای مدل های متنوع حکاکی استفاده می شوند. ست ابزار میوه آرایی این امکان را به شما می دهد تا میوه ها و صیفی جات را به شکل های زیبا تزیین کرده و علاوه بر خاص و مزین کردن سفره ی تان ،هنر خود را برای میهمانان به نمایش بگذارید و هچنین کودکان تان را که اغلب میل به خوردن سبزیجات ندارند به اینکار تشویق کنید. حتی دیدن تصاویر میوه ارایی هم به انسان انرژی مثبت منقل میکندو از ان لذت میبرد. تصاویر بیشتر

جزییات پکیج

این ست دارای ۱۱ عدد چاقوی حکاکی با جنس تیغه هایی از کربن سه میلیمتری بوده و همچنین دارای دفترچه ی راهنما و کاتالوگ برای آموزش بیشتر میباشد.  در کاتالوگ های این پک نمونه های جدید و زیبا از میوه آرایی ارائه شده است تا بتوانید در مناسبت های مختلف از آنها استفاده نمایید.

ست ابزار میوه آرایی دارای ۱۱ مدل از پر کاربردترین چاقوهای حکاکی است که این چاقوها در حکاکی میوه های مختلف نسبت به سفتی و نرمی میوه و نوع برش ها کاربرد دارند.

برای شروع کار به کمی آموزش و نحوه استفاده صحیح از ابزارهای تخصصی این هنر را دارید که در کنار این ست کامل ابزارالات میوه ارایی ۳ عدد DVD آموزشی به این منظور برای شما قرار داده است.

 

ست و پکیج کامل ابزار میوه آرایی

 

هفت توصیه جهت میوه آرایی

۱- قبل از حک کردن ، میوه‌ها و سبزیجات باید کاملاً شسته و تمیز شوند.

۲- از چاقوهایی با تیغه های استنلس استیل یا برنز استفاده کنید. چاقوها با تیغه های فولادی معمولی باعث تغییر رنگ میوه ها و سبزیجات می شوند.

۳- بیش از حد کنده کاری نکنید تا از اتلاف و از بین رفتن ارزش غذایی جلوگیری شود.

۴- نقوش حک شده باید برای تزئین یک بشقاب غذا مناسب باشد. بنابراین ، الگوهای گل مناسب هستند ، در حالی که ارقام حیواناتی مانند موش صحرایی نیستند.

۵- سبزیجات که در سس ها قرار می گیرند باید در اندازه های مناسب برش داده شوند.

۶- سبزیجات انتخاب شده برای کنده کاری باید متناسب با ظرفی باشد که در آن استفاده می شود و باید از آنها سبزیجات مقاوم در برابر پژمردگی باشد ، مانند هویج و تربچه

۷- در هنگام کنده کاری باید مراقب باشید تا از هدر رفتن میوه و سبزیجات جلوگیری شود.

 

تصاویر زیبا از نمونه های میوه آرایی مناسبتی

میوه آرایی با هندوانه موز دلفین

میوه ارایی آناناس و طالبی جغد

میوه ارایی هندوانه تبدیل به دو قو عاشق

میوه آرایی با ذرت

میوه آرایی با آناناس تبدیل به پرنده

میوه آرایی با برش هندوانه چوب بستنی