برای تهیه و خرید دستگاه مشابه آیرون جیم می توانید به این صفحه مراجعه فرمائید

میله بارفیکس IRON GYM

وسیله ی ورزشی میله بارفیکس خانگی آیرون جیم

 

IRONGYM

امشب در فروشگاه اینترنتی لردیا به معرفی محصولی ورزشی و پرکاربرد در منزل می پردازیم. سیستم پرورش اندام چند کاره iron gym آیرون جیم که ویژه ورزش و تقویت عضلات بالاتنه است . این دستگاه در انواع مختلف چارچوب های درب قابل نصب است . در واقع در مدتی کوتاه و فقط در چند دقیقه می توانید آن را نصب کنید و از حرکات ورزشی با آن لذت ببرید. این دستگاه با طراحی منحصر به فرد خود در چارچوب هر دری قابل نصب میباشد وبه میخ و به هیچ ابزاری جهت نصب نیاز ندارد.  آیا عضلاتی نیرومند و توانمند میخواهید؟ آیا به دنبال اندام و هیکلی هستید که دیگران مجذوب آن شوند؟ همه و همه در یک وسیله ورزشی فوق العاده ! فرصت را از دست ندهید و میله بارفیکس آیرون جیم را با قیمتی مناسب و ارزان تر از همه جا در فروشگاه لردیا سفارش دهید.

Iron-Gym

در کار با این دستگاه به ۳ صورت می توانید دستگاه را در دست بگیرید : حالت نرو ، ضربتی و حالت طبیعی شما می توانید حالت های خود را تغییر داده، ماهیچه های بدنتان را فعال و درگیر کنید . وقتی حرکات ایستاده شما به اتمام رسید می توانید دستگاه را روی سطح هموار گذاشته و حرکت های شنا را انجام دهید . همچنین می توانید به پشت بنشینید در حالیکه کمرتان به پشت دستگاه است حرکت تقویتی باسن و ران را انجام دهید .

irongym-barfix

می توانید پاهایتان را روبه دستگاه گذاشته و حرکات دراز نشست را انجام دهید. میله بارفیکس آیرون جیم موجب تقویت و خوش فرم شدن عضلات شمامی شود.

– انجام حرکات دراز و نشست و کرانچ شکم

– قابل استفاده در منزل

– هم بارفیکس و هم دراز و نشست

Barfix

برخی ازامکانات و قابلیتهای دستگاه بارفیکس iron gym :

کمک به داشتن عضلاتی نیرومند
نصب آسان بدون نیاز به سوراخ کاری
قابل استفاده در هر نوع چهارچوب در
قابل استفاده روی زمین
کیفیت بالا


برای تهیه و خرید دستگاه مشابه آیرون جیم می توانید به این صفحه مراجعه فرمائید