ریش تراش موزر اصل آلمان

 

خرید موزر آلمانی moser

 

توضیحات محصول:

ریش تراش موزر یکی از بهترین ریش تراش های تولید شده توسط کشور آلمان بوده که بیش از ۱۰ سال است که به طور مستمر تولید شده و به فروش می رسد.

شما می توانید صورتی زیبا و اصلاح شده ایی با ماشین ریش تراش موزر برقی داشته باشید. این ریش تراش همان چیزی است که شما تاکنون در پیرایشگاه های محل تان دیده اید.

این محصول دارای دنده های مختلف جهت تنظبم میزان کوتاهی مو می باشد که به صورت دستی قابل تنظیم است. کیفیت فوق العاده این محصول باعث شده که تمامی آرایشگاه ها از این محصول برای کوتاه کردن مو و ریش مشتریان خود از آن استفاده کنند.

 

ریش تراش موزر اصل آلمان

 

روش اصلاح صحیح با ماشین ریش تراش

برای اصلاح صورت با ماشین ریش تراش برقی، ریش را باید در جهت خلاف رویش موها تراشید. البته این کار به نوع ماشین ریش تراش شما هم بستگی دارد. ماشین های ریش تراش مخصوصاً انواع جدید آنها به هیچ وجه موجب زخم شدن پوست صورت شما نمی شوند با این حال توصیه می شود این کار را به آرامی و با صبر و حوصله انجام دهید. هنگام تراشیدن ریش بهتر است با دست دیگر اندکی پوست صورت را بکشید.

اگر صبح ها می خواهید ریش خود را اصلاح کنید، حداقل ۲۰ دقیقه پس از برخاستن از خواب این کار را انجام دهید تا پف صورت و پوست آماده شود.

 

 

موزر 5 دنده اصل آلمان

 

ویژگی ها:

• قابل استفاده برای کوتاه کردن مو و ریش

• دارای سر فولادی

• دارای دنده های قابل تنظیم جهت اصلاح

• مناسب برای انواع سالن آرایشگاه مردانه و زنانه

 

موزر اورجینال با هولوگرام

 

محتویات داخل جعبه ماشین ریش تراش موزر :

۱- روغن تیغه ماشین

۲- چند مورد شانه

۳- شانه اصلاح

۴-یک عدد دستگاه ماشین ریش تراش موزر اصل

۵- دفترچه انگلیسی راهنمای استفاده

 

توجه فرمایید ماشین اصلاحی که به دست شما می رسد بر روی جعبه ان ارم هولگرام اورجینال بودن آن موجود است و تضمین اصالت آلمانی را نیز دارد.

 

 

 

قیمت: ۲۵۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buy.jpg

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/qQrr5c