ردیفنام محصولتعدادافزودنکاستنقیمت (تومان)حذف
جمع کل خرید 0
پرداخت ×

فروشگاه اینترنتی لردیا

خرید اینترنتی کالا با تنوع بالا و قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لردیا

0939-40-45-145
پیام تلگرام واتس

جدیدترین محصولات فروشگاه لردیا

از این پس میتوانید جدیدترین محصولات فروشگاه لردیا را در آدرس جدید ما مشاهده کرده و سفارش دهید

https://Lord-ia.ir


دستگاه آسان سلفن کش

نگهدارنده سلفون دورنیکو دستگاهی است طراحی شده با ابعاد کوچک و بدون جاگیری .پس از قرار دادن رول سلفون درون دستگاه، لبه باز شده سلفون به سطح تعبیه شده کنار تیغه می چسبد تا برای استفاده بعدی مشکل جدا کردن سر چسبیده سلفون به روی آن را نداشته باشید. این دستگاه دارای تیغه ای از جنس استیل است که پس از کشیدن سلفون بر روی ظروف با کمی فشار دست آنرا به راحتی برش میزند.برای رول های کوچک سلفون تا متراژ ۵۰ متر از این دستگاه می توانید استفاده کنید. بنابراین با کمک این محصول میتوانید هر اندازه ظرفی که دارید را به راحتی و در کمترین زمان سلفون پیچ کنید.

 

دستگاه کشیدن سلفون آسان


ضربه گیر درب چند کاره

 

جنس این ضربه گیر سیلیکونی است و با ژل سیلیکا ساخته شده است. قسمتی از این ضربه گیر که به دیوار می چسبد، ویژگی مکشی قوی دارد و باعث بی نیازی به استفاده از چسب و جلوگیری از خراب شدن دیوار میشود. کافیست بخش بزرگ آن را وارد دستگیره کرده و سپس درب را نزدیک دیوار برده تا در آنجا ثابت قرارگیرد و حتی با وزش باد نیز بسته نشود. ابعاد این محصول ۲٫۵X4 سانتی متر و وزن آن ۳۰ گرم می باشد.

سایر کاربردهای این ضربه گیر سیلیکونی را در کلیپ زیر میتوانید مشاهده کنید

 

 


اتو بخار سیلور کرست ساخت آلمان

اتو بخار بسیار کاربردی با مدل SILVER CREST SDRB1000B1 محصول آلمان با قدرتی که دارد به صورت سریع و آسان انواع پارچه ها را به صورت آویزان از جالباسی و هم به صورت قرار گرفته روی زمین ،تمیز و صاف کنید. مصرف برق این اتو بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ وات می باشد و با دسته بلند و خوش فرمی که دارد باعث می شود بتوانید به راحتی آن را در همه جای لباس بکشید و اتو کنید بدون اینکه ذره ای خسته شوید . کف لغزنده ای که دارد به راحتی روی پارچه می لغزد و باعث سهولت در عملکرد می شود. این محصول ساخت آلمان است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.