مایع ریز C-Pump

 

مایع ریز

 

مایع ریز مخزنی

مایع ریز : دست ها یکی از اصلی ترین مجاری انتقال بیماری به دیگران محسوب می شوند. درواقع وقتی با شخصی دست می دهید، وقتی وسایل اشخاصی را که مریض هستند دست می زنید یا حتی وقتی میله اتوبوس را گرفته اید، خود را در معرض انواع بیماری قرار می دهید. در نتیجه باید به سرعت دستان خود را شستشو دهید.

این یک دستگاه مایع ریز صابون از طراحی نام تجاری تلگراف “جوزف جوزف” است تا لوازم آشپزخانه ای را که برای آن بسیار حساس است ارسال کند. شکل C الفبای انگلیسی در طراحی شیک این محصول اعمال شده است و می توانید به راحتی آن را با یک دست استفاده کنید، می توانید آن را با پشت دست و انگشت شست فشار دهم و مقدار زیادی از صابون را در اولین نگاه ببینید . این تلگراف پر از قابلیت می باشد.

 

مایع ریز سی شکل

 

عملکرد

روش تزریق مایع صابون: قسمت بالایی را در حدود ۱۵ درجه پیچ و تاب می گذارید و یک پوشش را باز کنید و لطفا مایع صابون را تزریق کنید. برای پایان دادن به آن، قسمت بالایی را برگردانید و لطفا آن را تا زمانی که یک کلیک صدا را شنیدید بعد از آن استفاده کنید.

روش تخلیه مایع صابون: در حالیکه شما C شکل دارید، دست خود را مانند عکس کوه قرار می دهید، و لطفا بخشی را که با عنوان «فشار به اینجا» نوشته اید را با پشت دست فشار دهید.

 

روش صحیح شستن دست ها

روزانه هزاران نفر در سراسر جهان از عفونت ها در حالی که مراقبت های بهداشتی دریافت می کنند می میرند. دست ها اصلی ترین مسیر انتقال حرارت در طول مراقبت های بهداشتی است. بهداشت دست مهمترین اقدام برای جلوگیری از میکروب های مضر و جلوگیری از عفونت های مرتبط با مراقبت های بهداشتی است. شما لازم است وبار و هر بار به مدت ۲۰ ثانیه درحالی که دستان شما به مایع مخصوص دست اغشته است آن ها را بشویید و سپس ابکشی کنید. این روزها بیماری های واگیردار خطرناکی همچون کرونا جان انسان های زیادی را به خطر انداخته است و برای جلوگیری از سرایت این ویروس رعایت بهداشت فردی حرف اول را میزند. شاید برایتان سوال باشد که اساسا شستشوی با مایع دستشویی و صابون کفایت میکند؟ باید گفت که جهت اطمینان بیشتر در این موارد استفاده از شستشوی الکلی نیز توصیه میشود.

چه موقع باید دستان خود را بشویید؟

بعد از استفاده از توالت یا بیدار شدن از خواب
قبل و بعد از دست زدن به غذاهای خام مانند گوشت و سبزیجات
قبل از خوردن یا دست زدن به غذا
بعد از دمیدن بینی ، عطسه یا سرفه
قبل و بعد از درمان برش یا زخم
بعد از لمس حیوانات از جمله حیوانات خانگی ، غذای آنها و بعد از تمیز کردن قفس های آنها
بعد از آمدن به منزل و استفاده از اتومبیل شخصی و یا وسایل نقلیه عمومی

 

 جای مایع دستشویی

 

مشخصات

 • عرض ۸۵ * عمق ۸۵ * ۱۹۵mm در ارتفاع، ۱۹۷ گرم

 • ظرفیت ۳۰۰cc

 • مواد بدن: ABS رزین

 

c pump

 

 

قیمت: ۴۵,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/Fe3d7T