ماساژور شکم و تقویت عضلات

ماساژور بدنسازی و شبیه ساز ورزش

 

ماساژور شکم

 

توضیحات

ماساژ از لذت بخش ترین تفریحات بدنی است که می تواند برطرف کردن خستگی، کاهش درد عضلات و یا تقویت ماهیچه ها را به همراه داشته باشد. با استفاده از ماساژ درست و اصولی می توانید از مزیت های بی شمار آن بهره مند شده و خیلی مشکلات و مسائل را رفع کنید.

ماساژ می تواند خون رسانی در پوست را افزایش داده و در شادابی پوست و همچنین ماهیچه های بدن موثر باشد. علاوه بر آن ماساژ مداوم و اصولی در تقویت ظاهر ماهیچه ها موثر است.

 

ماساژور شکم ماساژور بدنسازی

 

عملکرد

ماساژور شکم با فناوری تحریک الکتریکی عضلات که به اصطلاح ورزشی Electric Muscle Stimulation و به اختصار EMS شناخته میشود میگویند. به این صورت که این فرکانس های ملایم به صورت ریتمیک و ملایم و با سیگنال های نزدیک به سیگنال مغز بطور مستقیم وارد ماهیچه شده و به آن قسمت از بده که نصب کرده اید دستور چربی سوزی و فعالیت ماهیچه و عضله سازی را می دهد.

بنابراین ماهیچه ابتدا چربی سوزی کرده و سپس شروع به ساخت عضله و تمرین بدن سازی میکند.

این دستگاه ۶ برنامه مختلف ماساژ دارد که به نسبت مناطق مختلف بدن و هدف شما از ماساژ می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. این دستگاه بسیار سبک و کوچک و قابل حمل بوده و به همین علت گستردگی استفاده و کاربرد بیشتری دارد چرا که می توانید آن را با خود هر جا برده و استفاده کنید.

 

 

ماساژور شکم و شبیه ساز ورزش و بدنسازی

 

کاربرد های ماساژور شکم

این دستگاه حرفه ای در همه جای جهان توسط ورزشکاران در باشگاه ها استفاده می شود. همچنین به علت راحتی پوشش شما میتوانید آن را حتی در محیط کار و خانه ی خود استفاده کنید. از کاربردهای دیگر این ماساژور برای فرم دهی عضلات شل شده و آتروفی نام برد. به عبارتی شما با ماساژ می توانید عضلات تحلیل رفته خود را به حالت ایده آل سابق برگردانید.

این ماساژور به نوعی شبیه ساز ورزش است و تاثیرات ورزش مانند خستگی بعد از ورزش، تعریق و احساس شادابی بعد از ورزش را برای شما به همراه دارد.

شما می توانید پس از ۶ الی ۸ هفته استفاده ی مداوم ( ۵ بار در هفته روزی ۲۰ دقیقه) ماهیچه های خود را تقویت کرده و به اندام دلخواه خود برسید.

 

ماساژور شکم

 

ویژگی های ماساژور شکم

شبیه ساز ورزش

تحریک عضلات چربی سوز و ساخت عضله

دارای فرکانس های نزدیک به فرکانس های بدن

تسکین علائم درد در شانه کمر و پشت

تسکین علائم شل شدن کمر و پشت

اثر ماساژ

بدون هیچ گونه آسیب رسانی به بدن

 

ماساژور شکم و بدنسازی

 

ملحقات ماساژور شکم

این دستگاه شامل یک پدصفحه ای برای استفاده بر روی شکم و ۲ پد دیگر که به دلخواه میتوانید بر روی بازوها یا پاها حتی کمر و پهلو ها استفاده کنید و همینطور شامل ۳ موتور مجزا برای هر یک از پد ها می باشد.

این پدها ساخته شده از مواد پلیمری نرم با بالاترین کیفیت برای احساس خوب و ملایم بر روی پوست شما و مواد pvc سخت که دارای چسبندگی عالی بوده و از محلی که آن را نصب کردید تا زمان برداشتن پد توسط خود شما در مکان خود باقی میمانند.

 

ماساژور شکم

 

موارد منع و احتیاط مصرف

» برای کسانی که در بدن خود دارای وسایل اکتریکی پزشکی نظیر باتری قلب ،ضربان ساز و .. می باشند.

» کسانی که به تازگی تحت عمل جراحی قرار گرفته اند.

» اشخاص مبتلا به سرع یا تشنج

» در مورد خانمهای باردار و اشخاص دچار حساسیت های پوستی احتیاط شود.

» در حین رانندگی استفاده نشود.

 

دستگاه شبیه ساز ورزش ems تقویت عضله

 

قیمت: ۲۲۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg

 

EMS Massager in amazon