لیزر حرارتی سبز پوینتر

برد ۱۲ کیلومتر

با قابلیت آتش زدن

 

لیزر حرفه ای پوینتر

این لیزر مدل حرفه ای پوینتر سبز هست که علاوه بر ایجاد پرتو سبز خطی و جلوه های ویژه دارای کاربرد حرارتی دارد. قدرت حرارتی که این لیزر سبز در قسمت نوک پرتو سبز تولید میکند قادر به سوزاندن کاغذ ، مقوا ، کبریت ، چوب و نیز ذوب صفحات سربی می باشد. از کاربردهای مهم آن تست فیبرهای نوری ، راه سازی ، کوهپیمایی به ویژه جهت در خواست امداد ، دریانوردی کنترل فرود بر روی باند برای فرودگاه ها ، نصب آنتن های وایرلس برای نجوم و ستاره شناسی و ورزشگاه ها ساپورت کردن ۲ نوع باطری آلکالاین ضخیم کوتاه و بلند شارژی میباشد که شارژ زیادی در خود نگه می دارد و همچینین شامل یک باطری شارژی که این نوع باطری را ساپورت میکند.

دارای قفل امنیتی و کلید مربوطه میباشد که جهت دور نگهداشتن از دسترس اطفال و سایرین میتوانید لیزر سبز را قفل نمائید تا بهیچ عنوان کار نکند.پرتو نور سبز ایجاد شده با این لیزر حرارتی ۱۲ کیلومتر در خط مستقیم بوده و قدرت آن نیز بسیار بالا می بشد می باشد.

 

jd303

 

این لیزر دارای کلاهکی میباشد که با چرخاندن آن قدرت خروجی اشعه را کم و زیاد در نتیجه نقطه ته آن کوچک و بزرگ میکند. دارای ۲ کلیدی برای قفل کردن دستگاه که دور از دست کودکان از فعال کردن باشد. این لیزر در بسته بندی شیک و محکمی ارسال میشود ، بعد از سفارش دادن این لیزر در ۳ روز کاری دست شماست. لیزر پرقدرت حرارتی JD-303 با برد ۱۲ کیلومتر واقعی و قطر پرتو بالا

Green-Laser

SDlaser303

در مدلهای قبلی که قدرتشان کمتر است، سوزش دست راپس از تماس ۵ ثانیه ای لیزر با پوست احساس می نمودید ولی در مدل jd-303 بدلیل قدرت بالاتر به محض تماس این سوزش احساس میشود و با افزایش فاصله نیز تداوم پیدا می کند. بهترین گزینه برای متخصصین در امر جاده سازی، صنایع و احداث تاسیسات، نجوم آماتور،کشتیرانی در حاشیه بنادر ، صیادی ،کوهنوردی، صخره نوردی، تست فیبر نوری و تفریح و لیزر شو و ….

در عکس زیر نحوه عملکرد این لیزر قدرتمند را مشاهده میکنید:

 

laser12KM

 

TYLASER303

 

قیمت: ۲۵۰,۰۰۰ تومان

لینک خرید لیزر حرارتی سبز پوینتر