قوزبند طبی

Real Doctors

نگهدارنده طبی شانه و ستون فقرات

 

قوزبند طبی

 

توضیحات

ما روزانه مجبور به نشستن های طولانی و یا در تحرک مداوم هستیم که منجر به خستگی در بدن شده و به مرور موجب تغییر شکل وضعیت سالم و صحیح استایل بدن در ستون فقرات مثل گردن ، کمر ، شانه ها و … میشود. این آسیب هایی است که برای بسیاری از ما و دیگران رخ داده است و به عینه مشاهده کرده ایم. برای حل چنین مشکلی نیاز به اصلاح نوع نشستن و همچنین راه رفتن داریم که باید حواسمان را جمع کرده و دائما مواظب نوع نشستن و راه رفتنمان باشیم.

اما با عدم تمرکز حواس در حین انجام کار و یا فشار کاری روزانه این امر کمی دشوار و یا فراموش شده که در نهایت فرد خسته و نا امید شده و باعث رها کردن روش اصلاح میشود. خود این امر موجب درد در مفصل ها و بد فرم شدن بدن به ویژه در ستون فقرات که کاملا آشکار و نمایان است می شود.

ولی این آسیب تنها به ستون فقرات ختم نمیشود. مثلا خیلی از افراد مانند کارمندان ، دانشجویان و … برای انجام کارهای خود مجبور هستند به مدت طولانی پشت میز بنشینند که منجر به خستگی بدن و در نتیجه خمیدگی شانه ها می شود. این خمیدگی علاوه بر اسیب به ستون فقرات ، باعث خیره شدن بیشتر چشم ها شده که خود باعث ضعف و درد در ناحیه چشم می شود.

 

قوزبند

 

راه حل چیست؟

پزشکان و متخصصین امر راه حل های مناسب و متفاوتی را پیشنهاد کرده اند. یکی از بهترین راه حل ها برای این رفع مشکل که مورد تایید تمامی متخصصین قرار گرفته است بستن قوزبند می باشد.

قوز بند های منفاوتی طراحی و تولید شده اند که در بازار وجود دارد. اما قوزبندی که امروز معرفی میکنیم کمی با محصولات مشابه خود تفاوت دارد. قوزبند طبی Real Doctors طوری طراحی شده است که جدای از اینکه از خمیده شدن در ناحیه شانه ها جلوگیری میکند منجر به فرم گرفتن مناسب و صحیح ستون فقرات چه در حالت نشسته و یا در حالت ایستاده می شود.

شما در زمان استفاده از قوز بند طبی رویال Real Doctors کاملا احساس راحتی میکنید و پوشیدن آن بسیار آسان است. نگهدارنده ستون فقرات رویالبا بهره گیری از علم نوین پزشکی است که افتادگی شانه و خمیدگی کمر شما را به به مرور زمان حل خواهد کرد،

با خرید این قوز بند طبی اندامی زیبا خواهید داشت و هنگام کار و فعالیت های روزمره شانه خود را در بهترین حالت نگه خواهید داشت.

 

قوزبند طبی

قوز بند رویال

 

ویژگی ها

این محصول در قسمت کمر ، به صورت یک تکه ، همراه با یک کمربند چسبی می باشد که باعث فرم گیری مناسب در نواحی شکم ، کمر ، شانه ها ، سینه و همچنین گردن می شود. جنس پارچه نگهدارنده رویال به گونه ای انتخاب شده که هنگام استفاده هیچ حساسیت پوستی برای شما ایجاد نخواهد کرد و جنس بسیار نرم و لطیفی دارد.

» فرم دادن مناسب در نواحی شانه ها ، گردن ، کمر و شکم

» جلوگیری از خمیدگی و افتادگی شانه ها

» جلوگیری از درد در نواحی کمر و گردن

» قابل شست و شو

» سبک و کم حجم

 

Real Doctors

 

 

قیمت: ۶۵,۰۰۰ تومان

لینک خرید

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/4Lj5Ku