ساخت سایت فروشگاهی با پکیج درآمدی آماده

تضمین بازگشت وجه در صورت عدم سود دهی

 

ما پس از سال ها تجربه و سابقه فعالیت اجرایی و حرفه ای در زمینه اجرا و مدیریت فروشگاه اینترنتی در ایران و اجرای ده ها پروژه فروشگاه اینترنتی موفق و پر درآمد تصمیم گرفتیم تا این زمینه کاری را برای علاقه مندان در این مارکت بزرگ و بی انتها گسترش دهیم.

بدون اطلاف وقت و زیاده گویی سر اصل مطلب میرویم؛

ما دو پکیج طلایی و الماس را برای علاقه مندان در نظر گرفته ایم که البته به دلیل محدودیت زمان در زمینه فرایند اجرا ، رساندن درامدزایی مشخص و آموزش صاحبان فروشگاه ، محدودیت فروش نیز داریم و پس از تکمیل ظرفیت ، فروش پکیج ها متوقف میشود.

 

پکیج طلایی

 

 

در پکیج طلایی شما با فروشگاه داری آسان روبرو هستید که ماهانه با حداقل درآمدی تضمینی بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان به شما زیر یکماه تحویل داده میشود.

ویژگی های فروشگاه اینترنتی در پکیج طلایی؛

» نیازی به محصول و کالا و سرمایه اولیه ندارد.

» فروشگاه با قالب و سئوی بالا تحویل داده میشود.

» نمایش دقیق فروشگاه بر روی موبایل تبلت لپ تاپ و کامپیوتر

» اخذ نماد اعتماد الکترونیک فروشگاه به نام صاحب فروشگاه

» فروشگاه با پنل مدیریت مشتریان ، آمار روزانه فروش ، مدیریت مالی ، رهگیری سفارشات و پشتیبانی تحویل داده میشود.

» تحویل فروشگاه بین ۱۵ تا ۳۰ روز کاری + شروع درامدزایی

»» و لُپ کلام شما در واقع در این پکیج سوار بر اسبی زین شده میشوید و بدون درگیر شدن در فرایند تامین کالا ، انبارداری ، ارسال محصول ، پشتیبانی ، امور مالی ، مدیریت فنی فروشگاه و بدون نیاز به مهارت های بازاریابی ، برنامه نویسی درآمدی عالی دارید.

پکیج طلایی مناسب چه کسانی است؛

پکیج طلایی بیشتر مناسب افرادی است که صاحب شغل خود هستند و علاقه مند هستند که در کنار کار خود بدون درگیر شدن و گذاشتن وقت و یا کسب مهارت های گفته شده درامدی خوب داشته باشند و از صدای پیامک بانکی خود برای واریز و تسویه ها لذت ببرند!

» زمان اجرا و تحویل فروشگاه شما بعد از ثبت سفارش و پرداخت از ۱۵ روز تا ۳۰ روز کاری می باشد.

از ابتدای ثبت سفارش شما فرایند تعهد ما اغاز میشود که به صورت مستمر و با اموزش های لازم تا همیشه در کنار شما هستیم.

قیمت پیش بینی شده برای پکیج طلایی مبلغ ۲۵ میلیون تومان میباشد که این رقم تنها برای طراحی و اجرای خالی یک فروشگاه هم کم است! ولی با این مبلغ شما صاحب فروشگاه با دریایی از محصولات با دسته بندی های عالی و جذاب + تضمین درامد و فروش + پشتیبانی و آموزش همیشگی خواهید شد.

تعهد بازگشت وجه ؛ در برگ قراداد ما تعهد میدهیم در صورت نقض هر یک از بند های بالا و عدم سوددهی مناسب فروشگاه مبلغ پرداختی شما برگشت داده میشود.

 

[sform id=’22113′]

 


›پکیــج المـاس‹

 

در پکیج الماس شما با فروشگاه اینترنتی با مدیریت شخصی خودتان روبرو هستید. انجام اموری مانند انتخاب و اضافه کردن کالا (حالا چه به صورت شخصی و یا به صورت همکاری ) ، فرایند بازاریابی ، پشتیبانی محصولات ، ارتباط مستقیم با مشتریان (از طریق تلفنی ، چت فروشگاه ، تلگرام و یا واستاپ ) و امور فنی فروشگاه به عهده شما می باشد.

البته ما تا اجرای کامل و راه اندازی و آموزش تمامی مراحل اولیه تـا درامدزایی ایده آل در کنار شما هستیم و برای پشتیبانی نیز تا همیشه در کنار شما هستیم.

در فروشگاه داری شخصی شما بر اساس استراتژی و ایده های شخصی خود فروشگاه و محصولات و نحوه فروش را انتخاب و مدیریت میکنید و فرمان به صورت کامل دست خودتان است. در این روش کف درامدی از ۲۰ میلیون ماهانه شروع میشود و سقفی برای درامدزایی بیشتر نمیتوان تعیین کرد.

در پکیج الماس آموزش های استثنایی در زمینه فروش کالا به شما داده میشود که میتوانید به سادگی مشتریان کالاهای خود را روزانه تور کنید و فقط از فروش روزانه بالا و تعامل با مشتریان خود لذت ببرید.

ویژگی های فروشگاه اینترنتی در پکیج الماس؛

» مدیریت محتوای وردپرس

» مدیریت فروشگاهی ووکامرس

» قالب فروشگاهی شیک و جذاب با سئوی بالا

» نصب و تنظیم پلاگین های مورد نیاز

» محیط کاربری پیشرفته اما آسان

» فروش محصول به صورت اختصاصی و یا همکاری

» نمایش دقیق فروشگاه بر روی موبایل تبلت لپ تاپ و کامپیوتر

» تحویل ۳۰ تا ۴۵ روزه فروشگاه +درامدزایی

» اخذ نماد اعتماد الکترونیکی به نام صاحب فروشگاه

» ایجاد بسترهای فروش قدرتمند + آموزش

» ایجاد درگاه بانکی جهت واریز مشتریان برای هر محصول

» آموزش لازم جهت ارتقای درامد برای +۲۰ میلیون تومان در ماه

» اضافه کردن و فروش محصولات شخصی + افزودن کالای همکاری

» فروشگاه با قالب و سئوی بالا تحویل داده میشود.

» فروشگاه با پنل مدیریت اختصاصی  + پنل مدیریتی همکاری تحویل داده میشود.

» فروشگاه با شروع درامدزایی تحویل داده میشود.

پکیج الماس مناسب چه کسانی است؛

پکیج الماس مناسب افرادی است که علاقه مند هستند تا فروشگاه اینترنتی را به عنوان شغل اصلی خود برگزینند و به صورت تمام وقت کار خود را معطوف در این زمینه کنند و ضمن درگیر شدن با فرایند های فنی فروشگاه به کسب مهارت های لازم در زمینه مدیریت فروشگاه ، مدیریت و ارتباط با مشتریان ، پیشبرد اهداف بازاریابی و فروش ، توسعه فروشگاه ، برندسازی و به هدف گذاری لازم خود بپردازند.

» زمان اجرا و تحویل فروشگاه شما بعد از ثبت سفارش و پرداخت از ۳۰ روز تا ۴۵ روز کاری می باشد.

از ابتدای ثبت سفارش شما فرایند تعهد ما اغاز میشود که به صورت مستمر و با اموزش های لازم تا همیشه در کنار شما هستیم.

قیمت پیش بینی شده برای پکیج الماس مبلغ ۵۰ میلیون تومان میباشد که این رقم تنها برای طراحی و اجرای یک فروشگاه حرفه ای با تعهد درآمد زایی رقمی بسیار مناسب است.

تعهد بازگشت وجه ؛ در برگ قراداد ما تعهد میدهیم در صورت نقض هر یک از بند های بالا و عدم سود دهی مناسب فروشگاه مبلغ پرداختی شما برگشت داده میشود.

 

[sform id=’23205′]

 


اگر سوالی در رابطه با خرید هر یک از پکیج ها دارید میتوانید با پشتیبانی فروشگاه از طریق کلیک و یا لمس آیکون با ما در میان بگذارید.