jigartala

تاتوی آماده طراحی سایه چشم

امروز میخواهیم محصول آرایشی جدیدی را در فروشگاه اینترنتی لردیا به شما بانوان محترم معرفی نماییم. حتماً تا کنون برای شما نیز اتفاق افتاده است که طرح تاتویی توجه شما را به خود جلب کرده باشد، اما به دلیل معایبی که تاتوی دائم دارد از داشتن و لذت بردن از آن صرف نظر کرده اید. ما با معرفی این محصول شگفت انگیز این امکان را به شما می دهیم که تاتو های فوق العاده زیبایی را به صورت موقت و چند روزه در اختیار داشته باشید.از جمله محاسن این محصول سرعت عمل بالا، بدون درد و عوارض، و ضد آب بودن آن می باشد.

cheshmtato

تاتو آماده سایه چشم محصولی شگفت انگیز و بی نظیر ، ماندگاری تا چند روز ، فاقد عوارض جانبی ، بدون نیاز به هزینه های بسیار بالا، بهترین وسیله برای قرینه سازی و متعادل سازی سایه چشم . براحتی و در منزل خود به صورت حرفه ای تاتو کنید!
ضد آب و با کیفیت ، برای هر میهمانی و جشنی در کمتر از ۵ دقیقه آماده شوید.

طرز استفاده:  ابتدا تاتو آماده سایه چشم را انتخاب کرده و ان را برش دهید سپس برچسب روی ان را برداشته و پشت تاتو را با اب مرطوب کرده و با دقت پشت چشم خود بچسبانید و کاغذ آن را برداشته و با یک دستمال تمیز خشک کنید در نهایت با سایه یا خط چشم خطوط را مرتب کنید.

جهت از بین بردن و پاک کردن تاتو نیز می توانید مقداری شیر پاک کن را روی سطح پوست بمالید، ۱۰ ثانیه صبر کنید و به ارامی طرح را از روی پوست پاک نمایید این مراحل را تا زمانیکه به صورت کامل از روی پوست شما پاک شود ادامه دهید.

 

TATOSAYE

 

 با هر خرید ، دو عدد تاتو اماده سایه چشم در ۲ طرح مختلف ارسال خواهد شد.

 

قیمت: ۱۲,۵۰۰ تومان

https://lordia.org/buy.jpg