صندلی گیمینگ حرفه ای

صندلی گیمینگ گیمر حرفه ای مدل RSP-110

صندلی gamer ارگونومیک درازکش با زیرپایی ، خاکستری

صندلی گیمینگ ۵ ستاره : یک صندلی بازی به سبک مسابقه ای که لوکس و راحتی را ارائه می دهد ، چه برای جلسات بازی شدید و صعود به بالای تابلوها ، چه روزهای طولانی کار.
راحتی ارگونومی: این صندلی ارگونومیک با روکش های جداگانه ای طراحی شده است تا در مواقع و مکانهایی که بیشتر به آن نیاز دارید ، از طراحی بسیار قوی برخوردار باشد ، همچنین دارای یک پایه قابل ارتقا برای تقویت موقعیت می باشد. بالش قابل تنظیم برای پشتی و پشتی ، و همچنین زیر بغل های راحتی ، راحتی همه جانبه را فراهم می کند.

PREMIUM MAKE: با روکش رنگهای برجسته و متضاد اما ظاهر حرفه ای را حفظ کرده است ، از این صندلی گیمر می توان به عنوان صندلی اداری نیز استفاده کرد. صندلی مخصوص بازی دارای وزن ۱۲۵ کیلوگرم برای استفاده طولانی مدت است.

قابلیت انطباق پذیری ۴ بعدی: با بالا یا پایین آوردن صندلی و دراز کشیدن بین ۹۰ تا ۱۵۵ درجه با موقعیت قفل نامحدود موقعیت مطلوب خود را پیدا کنید. صندلی های زیر بغل نرم و بالدار با صندلی در حالی که به حالت نشسته قرار می گیرد ، می چرخند. چرخش کامل ۳۶۰ درجه ای امکان حرکت پویا را فراهم می کند.

 

صندلی گیمینگ حرفه ای مدل RSP-110

صندلی گیمرهای حرفه ای

صندلی گیمینگ خاکستری مشکی قرمز

 

ویژگی ها

شما ابتدا یک گیمر هستید ، نیازی نیست هزینه یک مانیتور فوق عریض را صرف خرید یک صندلی بازی ارگونومیک کنید. صندلی گیمینگ حرفه ای RESPAWN 110 راحتی و صرفه جویی در هزینه را در یک بسته ارائه می دهد. اهرم های کج و بالابر صندلی در سمت راست ، زیر صندلی قرار گرفته اند ، و زیر بغل های ثابت برای تسکین آرنج پد شده اند. RSP-110 دارای چرم چسبانده شده و کج ۱۵۵ درجه با قفل زاویه بی نهایت است که به شما امکان می دهد بهترین زاویه خود را انتخاب کنید.

بالش کمری و سر قابل تنظیم به شما پشتیبانی لازم را برای ساعت های طولانی در هر بازی می دهد. پاهای خود را بالا بیاورید و با یک زیرپایی قابل توسعه داخلی استراحت کنید. RESPAWN نام تجاری نامزد دریافت جایزه ، رضایت شما را جلب می کند و این میز را با ۵ سال ضمانت محدود RESPAWN ما پوشش می دهد. این صندلی بازی RESPAWN با ظرفیت وزنی ۲۷۵ پوند ، به شما کمک می کند بازی “A” خود را در هر مسابقه بیاورید.

 

صندلی game chair گیم

 

قیمت: ۸,۷۷۵,۰۰۰ تومان

لینک خرید صندلی گیم

 

لینک کوتاه کالا

lordia.org/?p=21105