سنگ مصنوعی LED

چراغ خورشیدی طرح سنگ

 
سنگ مصنوعی LED  چراغ خورشیدی
 

سنگ مصنوعی LED خورشیدی

باغ و حیاط ویلای خود را با سنگ مصنوعی خورشیدی روشن و تزئین کنید. روشی ساده و کاربردی برای بهره مندی از انرژی خورشیدی. هنگامی که سوئیچ روشن است ، این سنگ باغ هنگامی که تاریک می شود به طور خودکار روشن می شود و هنگام بازگشت روز خاموش می شود. دکوراسیون ایده آل برای فضای باز شما. چه در باغ ، چه در حوضچه و چه در تراس ، این چراغ ها یک منظره واقعی هستند!

چراغ خورشیدی تزیینی طرح سنگ از رزین محکم ساخته شده است. نور جذب شده خورشید در طول روز در شب در فضای باز اجرا می شود، بنابراین هیچگونه برق اضافی لازم نیست. چراغ های خورشیدی برای مناطقی که معمولا برق در دسترس نیست گزینه ای بسیار مناسب هستند مثل دور حیاط و باغ و باغچه که علاوه بر روشن کردن محوطه ظاهر سنگ مانند آن نمای تزئینی برای فضای شما داشته و برای زیبا سازی باغ و باغچه ها استفاده میشود. هر بسته شامل ۴ چراغ طرح سنگ می باشد.

 

چراغ خورشیدی طرح سنگ
 

ویژگی ها

هیچ محدودیتی برای خلاقیت شما در نماسازی و خلق زیبایی با سنگ مصنوعی LED وجود ندارد. شما حتی نیازی به شارژ باتری داخلی هم ندارید زیرا این لامپ ها دارای سلول های خورشیدی هستند که نیروی لازم برای استفاده را در طول روز  از خورشید میگیرد و شارژ می شود در تاریکی شب شما می توانید تا ۸ ساعت از انرژی ذخیره شده آن استفاده کنید.

با توجه به کلاس حفاظت IP65 ، چراغهای خورشیدی در برابر هر نوع آب و هوایی چه در باران ، برف و یخبندان و پاشش آب کارایی خود را حفظ میکنند و ایمن و ضد آب هستند بنابراین برای استفاده در فضای باز مناسب هستند.

شما به سادگی روی زمین کنار هر باغ، مسیر راهرو ، عرشه، پاسیو یا آبشار که می خواهید روشن شود میتوانید بلافاصله چراغ خورشیدی خود را بدون هیچگونه سیم کشی نصب کرده و روشن کنید. مجهز به چراغ لامپ ولتاژ پایین هستند که شما می توانید مطمئن باشید که در طول شب روشن باقی خواهند ماند.

 

چراغ محوطه ویلا و حیاط و پارک و استخر

 

جزییات کالا

» منبع تغذیه: نور خورشیدی

» انتقال انرژی: بدون نیاز به برق و سیم کشی

» جنس بدنه: رزین محکم

» تعداد: ۴ چراغ خورشیدی

» کلاس حفاظت: IP65

» نوع لامپ: LED

» مزیت برتر: صرفه جویی در انرژی

Υ ویدیو محصول در یوتیوب

 

سنگ مصنوعی LED چراغ خورشیدی طرح سنگ

 

 

قیمت: ۹۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg