زاپ

BUG ZAPPER

لامپ کشنده حشرات

مناسب برای باغ ، اطراف استخر با آبهای راکد ،ویلا، اپارتمان و فروشگاههای مختلف بخصوص فروشگاه حیوانات خانگی و …

 

زاپ BUG ZAPPER

 

توضیحات محصول:

پشه ها، بعد از مگس جزو آزاردهنده ترین حشره ها محسوب می شوند که نه تنها پروازشان دور سر آدم اذیت کننده است، بلکه نیش هم می زنند و جای نیش و خارش های پس از آن هم مصیبتی خواهد بود.از همین رو، مردم به دنبال راه های مختلف برای دور کردن این حشرات هستند.

این زاپ لامپ های LED لامپ های مخصوص کشتن حشرات و پشه ها می باشند و علاوه بر داشتن نور پرقدرت ال ای دی دارای نور آبی برای جذب حشرات بوده و سپس کشتن آنها در حین تماس با لامپ می باشد. این زاپ لامپ های حشره کش بر خلاف سایر حشره کش ها فاقد هرگونه مواد شیمیایی بوده و هیچ گونه آسیبی به سلامتی انسان وارد نمیکند همچنین فاقد اثرات مخرب زیست محیطی می باشد.

زاپ به دلیل بی خطر بودن و فاقد مواد مضر در دسته حشره کش هایی مانند ریدکس قرار میگیرد با این تفاوت که ریدکس حشرات موذی را از محیط دور کرده و بر روی سیستم تغذیه و تولید مثل انها تاثبر منفی میگذارد.

 

 

مزایا لامپ حشره کش زاپ

تفاوت زاپ با سایر حشره کش ها مواد شیمیایی برای دور نگه داشتن و دفع حشرات است ، اما این زاپ لامپها برای جذب و کشتن حشرات میباشد. بنابراین شما میتوانید با خیال آسوده بدون نگرانی از ورود مجدد حشرات و نیش آنها شب را سپری کنید. لامپ های زاپ دار به راحتی به سرپیچ های لامپ شما سازگار بوده و با پیچاندن وصل میشود.

با دو مرحله که میتوان چراغ LED و حشره کش را همزمان روشن کرد و یا فقط حشره کش روشن باشد و چراغ ال ای دی را خاموش کنید.لامپ را درون سرپیچ بسته و کلید برق را روشن کنید ،حشره کش و لامپ LED همزمان روشن میشود.یک مرتبه که کلید را خاموش و مجددا سریع روشن کنید فقط حشره کش همراه با نور ابی کم رنگ روشن میشود.

 

زاپ لامپ کشنده حشرات

 

  سایر ویژگی ها:

  قابلیت استفاده به عنوان چراغ خواب

  مناسب برای باغ ، اطراف استخر با آبهای راکد ،ویلا، اپارتمان و فروشگاههای مختلف بخصوص فروشگاه حیوانات خانگی و …

  دارای قدرت کشتن حشرات بزرگ تر از پشه نظیر مگس……

  دارای چراغ ال ای دی کم مصرف ۱۵ واتی مهتابی

  تمیز کردن آسان پس از سرد شدن لامپ با قلم مویی

 

توجه:

این حشره کش از طریق برق و شوک الکتریکی به حشرات انها را میکشد و دارای خازن جهت ذخیره برق به مدت چندین ثانیه میباشد. لذا در صورتی که حشره کش به برق متصل است و یا ان را خاموش کرده اید و از برق در امده به مدت ۱ دقیقه هرگز به المنت ان دست نزنید و دور از دسترس اطفال نگه دارید.

 

لامپ حشره کش زاپ

 

قیمت: ۹۵,۰۰۰ تومان

لینک خرید

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/nGtxsh