دماسنج تفنگی ترمومتر دیجیتال مادون قرمز

دماسنج لیزری تفنگی راه دور مادون قرمز دیجیتال با اینفرارد

بدون نیاز به تماس برای درجه حرارت بدن و هر چیزی از فاصله محدوده دما ۵۰- تا ۵۰۰+

 

دماسنج و ترمومتر مادون قرمز دیجیتالی

 

دماسنج راه دور ترمومتر

این دماسنج لیزری با محدوده اندازه گیری از منفی ۵۰ درجه زیر صفر الی ۵۰۰ درجه بالای صفر مناسب برای استفاده هر کسی که نیاز به بررسی دمای بدن انسان یا حیوان یا دمای سطح هر جسم و ماده ای دارد می باشد. بدون نیاز به نزدیک شدن و احتمال خطر سرایت ویروس و …. بوسیله تماس و نزدیک بودن به شخص یا جاندار یا سطح آلوده حتی در فضای تاریک میزان دما را به راحتی اندازه گیری کنید.

نحوه استفاده:

طرز و روش استفاده از این دماسنج نیز بسیار راحت میباشد.

اول نشانه گیری بر روی هدف بوسیله نور لیزر و سپس کشیدن ماشه عین یک تپانچه یا کلت ، بعد از انجام این مراحل صفحه نمایش LCD فورا دما را نمایش میدهد.

 

دماسنج اینفرارد

 

ویژگی ها

» اندازه گیری دقیق و پاسخ فوری، یعنی می توانید به اندازه گیری و خواندن دمای سریع از فاصله بپردازید

» می توانید دمای سیستم های تهویه مطبوع، لوله های بخاری و کوره های ماشین را تست کنید

» علاقه مندان به صنعت و لوازم صنعتی می توانند برای چک کردن قطعاتی که گرمای بیش از حد دارند( که می تواند در اثر کار نکردن یا مسدود شدن سیستم های خنک کننده.باشد ) استفاده کنند.

» می توانید آن را برای پیدا کردن جایی در خانه یا هر مکان دیگری که هوای گرم و یا سرد خود را در ان نقطه از دست می دهند استفاده کنید!

» استفاده از این دماسنج بیسیم غیر تماسی مادون قرمز معرفی شده سیب ۷ برای همگان بسیار آسان میباشد.

» بهترین راه بررسی سریع و ایمن هر شخصی یا گروهی از مردم اطراف شما برای بیماریهای واگیردار و ویروسی که تب و دمای بالای بدن جزوعلائم اولیه آن میباشد مثل آنفولانزای خوکی H1N1 و امراض مشابه دیگر…

 

دماسنج لیزری

 

موارد استفاده

مناسب برای کارشناسان برق و برق کاران ، مکانیک ها ، بازرسان ساختمان و مسئولین فنی ، مسئولین نگهداری و مراقبت از لوازم صنعتی ، تعمیرکاران ، پزشکان و دامپزشکان ، مسئولین بهداشت شهر و روستا ، مهندسین متالوژی ، تولید کنندگان و خطوط تولید مواد غذایی ، کارشناسان آتش نشانی و مسئولین بیمه خسارت ، پیمانکاران شهرداری و راه سازی ( برای اندازه گیری دمای آسفالت و ایزوگام) ، تعمیرکاران و سرویس کاران دستگاههای چاپی و نصابان پرینتر و افراد دیگری که نیاز به دانستن دمای دقیق لوازم یا بدن را دارند.

 

 

 

قیمت: ۵۰۰,۰۰۰ تومان

لینک خرید

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/psc93L