پرزگیر و کرک گیر لباس

مناسب ژاکت ، لباس ، پرده ، مبلمان ، روتختی

 

پرزگیر و کرک گیر لباس

 

توضیحات

به مرور ژاکت ، لباس های مخمل و بافتنی، پرده ها یا روتختی ، بالش ، مبلمان و … دارای پرز و کرک هایی میشوند که بر اثر شستشو از بین نمی روند و گرفتن این کرک ها با دست کار بسیار سختی هست و گاهی از قیدشون میگذریم. اما دست نگهدارید! دستگاهی رو امروز بهتون معرفی میکنیم که باهاش میتونید خیلی سریع و راحت از تمامی کرک و پرزها خلاص بشوید. دستگاه پرز گیر Rundepuai با وزن کم خود با ۲ باتری کار کرده و در منرل ، مسافرت و هر مکانی میتواند به شما کمک کند.

 

لباس های خود را به مانند روز اولشان برگردانید

با دستگاه پرزگیر لباس Rundepuai پرز و کرک را از نرم ترین و فرسوده ترین ژاکت و لباس های خود پاک کنید. استفاده از پرزگیر می تواند ژاکت شما را به روزهای اولیه خود باز گرداند! به سادگی دستگاه را روشن کنید و آن را روی سطح ژاکت خود بکشید. هر نوع پرز و کرک از طریق توری مخصوص در مخزن دستگاه جمع آوری می شود که می توانید به راحتی خالی کنید. این دستگاه پرزگیر برای کارکرد خود به ۲ باتری قلمی نیاز دارد. دستگاه پرزگیر لباس که به Lint Remover یا Lint Shaver نیز معروف است.

 

دستگاه پرزگیر لباس مبل بافتنی رو تختی ارزان

 

عملکرد پرزگیر Rundepuai

از دیگر موارد Lint Remover استفاده علاوه بر لباس های بافتنی میتوان بر روی روی اسباب بازی های مخمل ، پرده ها ، روتختی ، مبلمان و سایر پارچه ها استفاده کرد. اگر میخواهید به راحتی و در کوتاه ترین زمان از شر پرز ، کرک ، مو و غبار و … روی لباستان خلاص شوید. پس از استفاده به کارایی بالای این دستگاه کوچک علاقه مند میشوید.  این دستگاه تنها با دو باتری قلمی کار میکند.

پرزگیر لباس در کمتر از ۵ دقیقه تمامی پرزهای ریز یا درشت لباس های شما از بین می برد. قابل استفاده برای لباس های پشمی ، نخی ، الیاف مصنوعی و…

 

Lint Remover Lint Shaver

 

قیمت: ۵۵,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buyclick.jpg