دستگاه فر مو بابلیس

Babyliss

As Seen On TV

 

دستگاه فر مو بابلیس

 

امروز میخوایم در فروشگاه اینترنتی لردیا به معرفی محصول دستگاه فر مو بابلیس BABYLISS بپردازیم. خیلی از خانم ها و حتی گاها آقایون از مدل موی صاف و یکنواخت خودشون رضایت ندارند و دوست دارند مو های فر و حالت دار زیبایی رو داشته باشند.

در گذشته با استفاده از شانه ها و بیگودی فر مو و صرف ساعت ها زمان و عذاب و رنج فراوان موهای خودشون رو فر و حالت دار میکردند. اما امروز شما رو با وسیله ای آشنا میکنم که خیلی خیلی آسون و خیلی سریع موهای شما رو به حالت های مختلف و متنوع فر تبدیل می کند.

 

 

دستگاه فر مو بابلیس

 

توضیحات محصول دستگاه فر مو بابلیس

آیا برای رفتن به یک مهمانی بزرگ مشکل رفتن به آرایشگاه را دارید؟ آیا از مصرف بیگودی های برقی و دستی خسته شده اید؟ ما به شما یک پیشنهاد عالی داریم …. فر کننده جادویی مو را بکشید و موهای فر شده تحویل بگیرید.

فر کننده جادویی نسل جدید فرکننده های مو بدون آسیب به مو و قابلیت فر بالا میباشد که بسیار ساده در منزل و یا در سالنهای آرایشی مورد استفاده میگردد.

 

 

انواع فر مو

دستگاه فر مو بابلیس سه مدل فِر  ۸ و ۱۰ و ۱۲ میزند. قابلیت تنظیم دما تا ۲۲۰ درجه را دارد و نکته مهم اینکه باید دستگاه کاملا گرم شده و گردی به سمت ۳ سانتی ریشه مو نزدیک شود در ضمن توجه داشته باشید مقدار کمی از مو را داخل شیار دستگاه قرار دهید تا فر زیبا داشته باشید.

در ضمن باید چراغ قرمز ثابت شود و بعد فر کنید.  فر ۸ قشنگترین فر میباشد. در ضمن سیم ۳ متری این دستگاه کار را در سالن راحت کرده است.

 

دستگاه فر مو بابلیس

babyliss curl

 

ویژگی های محصول:

» قابلیت دو درجه تنظیم دما

» قابلیت تنظیم ۳ حالت حجم برای فر کردن مو

» گردش اتوماتیک چپ و راست

» در کمتر از یک دقیقه موهای خود را فر کنید

» مناسب برای آرایشگاه ها

» فقط کافیست چند ثانیه دستگاه را نگه دارید تا موهای شما را به خوبی فر کند.

 

 

 

 

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/yUcys2