دستگاه دفع کننده حیوانات سگ و گربه و … دازر

DAZER

 

DAZER

 

دستگاه دور کننده حیوانات دازر

دستگاه دفع کننده حیوانات دازر یک دستگاه جدید و پیشرفته می باشد که به وسیله آن می توانید حیواناتی مانند سگ، گربه و … را تا شعاع ۱۲ متری فراری دهید. این دستگاه کاملا بی ضرر حتی برای حیوانات می باشد و یکی از ویژگی ها و کاربردهای اصلی آن استفاده جهت تربیت و آموش سگ ها یا گربه های خانگی می باشد. یکی دیگر از ویژگی های دستگاه دازر دارا بودن ۲ LED پر نور است.

دازر dazer یک وسیله دستی جمع و جور ، سبک و دارای گیره برای بستن به کمربند است که با استفاده از امواج سونوگرافی کار می کند. دستگاه DAZER که بازدارنده سگ است با اولتراسونیک جمع و جور طراحی شده برای استفاده توسط عموم مردم برای محافظت از خود در برابر هجوم سگ های وحشی است. این دستگاه همچنین به جلوگیری از پارس کردن سگ هسایگان کمک می کند.

دازر ثابت کرده است موثرترین وسیله برای جلوگیری از حملات سگ و گربه و  … می باشد.

دیگه میتوانید با خیال اسوده به پیاده روی ، دوچرخه سواری ، کار و لذت بردن از فضای آزاد و بدون داشتن ترس از سگ های ولگرد بپردازید.

 

ویژگی ها

» دکمه ضد سگ التراسونیک dazer : با نگه داشتن این دکمه بلندگوی دستگاه را به طرف سگ نگه دارید. موج التراسونیک توسط سگ شنیده می شود و آن را تا شعاع ۱۲ متری دور خواهد کرد، البته این موج توسط گوش انسان قابل شنیدن نیست.

» دکمه نور فلش : جهت ایمنی و استفاده در تاریکی

 

دستگاه دور کننده سگ dazer دازر

 

نحوه عملکرد dazer

طرز کارکرد دستگاه دفع کننده حیوانات dazer ایجاد امواج صوتی حاصل از عملکرد التراسونیک است. این موج بصورت انفجار صوتی است . این انفجار صدا فرکانسی بالاتر از محدوده شنوایی انسان دارد. در نتیجه انسان متوجه آن نمی شود ولی سگ و گربه و … به وضوح شنیده و باعث ایجاد حالت نامطلوب در آنها می شود. این انفجار صدا به سگ صدمه نمی زند ولی باعث ناراحتی آن شده و در نتیجه حیوان فرار می کند.

خصوصیات

ترس از سگ دیگر تمام شد . با دازر جیبی از شر سگها در دایره امنیت به شعاع ۱۲ متر هستید.

مناسب برای کارگران خدمات ، دوچرخه سواران و موتور سواران ، سالمندان ، صاحبان حیوانات خانگی , دامپزشکان و افسران کنترل حیوان … راهی امن و موثر برای انسان جهت آموزش حیوانات خانگی وسیله ای مناسب ، جهت دادن دستور به حیوانات و تغییر عادت بد یا آموزش آنها. آموزش حیوانات را سریعتر و آسانتر می سازد.

قطعا در تعطیلات حین دوچرخه سواری یا … با جمله ”سگ ” دردسر داشته اید . بگذارید سگ به فاصله ۱۲ متری شما برسد ، حالا دکمه دازر را فشار دهید . چراغ آن روشن می شود . حالا سگ از این صدای بلند و انفجاری کلافه شده و فرار می کند ، در حالی که شما آنرا اصلا نشنیده اید.

 

dazer

 

با استفاده از دستگاه دازر dazer می توانید بی انضباطی سگ تان را برطرف نمایید.

از سگ تان بخواهید به مبلمان نزدیک نشود …

دیگر شاهد شلوغ کاری و به هم ریختن آشغال ها و یا باغچه هایتان نخواهید بود.

مناسب برای صاحبان حیوانات خانگی، کارگران خدمات ، دوچرخه سواران و موتور سواران

سالمندان، دامپزشکان و افسران کنترل حیوان

 

دستگاه دازِر دفع کننده سگ و گربه و حیوانات درنده و وحشی

 

قیمت: ۳۸,۰۰۰ تومان

لینک خرید
 

کالای مرتبط

دستگاه التراسونیک دورکننده حشرات