دستمال نانو دستمال کارواش وایت اند وایت

white and white

 

دستمال نانو ساخت آلمان وایت اند وایت با هلوگرام

 

توضیحات

دستمال نانو یا دستمال معروف کارواش وایت اند وایت white & white دستمالی با تکنولوژی پیشرفته نانو یکی از بهترین اختراعات بشر است. این دستمال که بسیار لطیف بوده سطوحی مانند شیشه را برق می اندازد. اگر صاحب ماشین باشید این دستمال تخصصی نظافت را قطعا در کارواش ها زیاد دیده اید. سطوح شیشه ای و فلزی مانند بدنه ماشین را با کمی اب و یا رایت طوری پاک میکند که هیچ لکه ای را باقی نخواهد گذاشت.

برتری دیگر این دستمال شستشو بعد از کثیف شدن ان است. به راحتی و با کمی پودر لباسشویی و یا مایع ظرفشویی و دستشویی و با  کمی آب گرم تمامی لکه ها و کثیفیان پاک میشود و هیچ کدام جذب دستمال نمیشوند. راه حل دیگر این که بعد از استفاده مکرر میتوانید دستمال را در ماشین لباسشویی بیاندازید. اگر با دستمال مرطوب کار کرده باشید با قدرت پاک کنندگی آن آشنا هستید. دستمال نانو همانند عملکرد دستمال مرطوب قدرتمند است با این تفاوت که طول عمر آن نامحدود است.

 

اصالت محصول

دستمال نانو یا دستمال کارواش white and white  به صورت شرکتی بوده و ساخت کشور آلمان بوده و اورجینال و دارای هولوگوام میباشد.

طول عمر محصول و نگهداری

این دستمال از جنس نانو دارای عمر طولانی و نامحدودی می باشد. این موضوع به شرایط نگهداری شما هم بستگی دارد. حتما بعد از چند بار استفاده سعی کنید با مواد شوینده آن را بشویید تا به حالت اولیه بازگردد. این دستمال جادویی از الیاف خاص نانو ساخته شده و تقریبا درصد پارگی آن نزدیک به صفر است.

 

دستمال نانو white and white وایت اند وایت

 

ویژگی های دستمال نانو

دستمال وایت اند وایت آلمانی در سایز بزرگ بوده و مناسب برای نظافت شیشه ، لوازم خانگی ، ماشین که فقط با آب و به صورت نمناک و بدون بر جای گذاشتن لکه و پرز عمل میکند.

پاک کنندگی بسیار قوی تنها با کمی آب

قابل شستشو و بدون افت کیفیت مانند روز اول

ساخت کشور آلمان ، اورجینال و درای هولوگرام

عدم ایجاد حساسیت

بدون بر جای گذاشتن لکه ، پرز، رد آب و خش بر روی سطوح صیقلی و شیشه ای

بدون نیاز به استفاده از مواد و پاک کننده های شیمیایی

قابلیت استفاده در ماشین لباسشویی

وزن خالص دستمال تقریبا ۳۵ گرم

وزن دستمال با بسته بندی ۶۶ گرم

اندازه ۲۵*۴۰ سانتیمتر

تولید شده از الیاف میکرو فایبر به قطر ۱۰ میکرون

استفاده از رنگ های با ثبات و درجه یک

 

دستمال نانو دستمال کارواش وایت وایت

 

قیمت: ۴۰,۰۰۰ تومان

لینک خرید