ردیفنام محصولتعدادافزودنکاستنقیمت (تومان)حذف
جمع کل خرید 0
پرداخت ×

فروشگاه اینترنتی لردیا

خرید اینترنتی کالا با تنوع بالا و قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لردیا

0939-40-45-145
پیام تلگرام واتس

درباره فروشگاه اینترنتی لردیا و نحوه خرید

سلام خدمت تمامی کاربران سایت فروشگاهی لردیا

چندی درباره فروشگاه های اینترنتی:
فروشگاه های اینترنتی مراکز خرید آسان و به صورت اینترنتی می باشند که کاربران اینترنت با مراجعه به این سایت ها و مشاهده تصاویر و یا حتی ویدیو های مرتبط با محصولات اقدام به خرید اینترنتی می نمایند. خرید اینترنتی با ثبت سفارش صورت می پذیرد. یعنی کاربر یک محصول را می پسندد و قصد خرید آن را می کند ، سپس با کلیک بر روی دکمه خرید  اینترنتی و یا ثبت سفارش و موارد مشابه ، اقدام به پر کردن فیلد و یا کادر اطلاعات مانند: نام و نام خانوادگی، شماره تماس ، کد پستی ، آدرس پستی و … و زدن دکمه نهایی کردن سفارش محصول را خریداری می نماید.

سپس این اطلاعات به دست فروشنده می رسد و فروشنده محصول را بسته بندی می نماید و به پست تحویل می دهد. پس از چند روز کاری (بستگی به نوع پست سفارشی و یا پیشتاز دارد) محصول به دست خریدار می رسد. سپس خریدار با پرداخت وجه کالا به مامور پست کالای خود را تحویل میگیرد. این فرایند در مورد خرید پیکی هم به همین صورت است.

نکته ای که حایز اهمیت است این است که در پایان سفارش یعنی زمانی که سفارش ثبت می شود کد رهگیری پستی به خریدار داده می شود که خریدار می تواند از فرایند حرکت کالا و ارسال آن مطلع شود.

internet-store

درباره فروشگاه اینترنتی لردیا

فروشگاه اینترنتی لردیا  از قدیمی ترین شاپ های پستی و اینترنتی ایران است و برند معتبری در زمینه خرید آنلاین و خرید اینترنتی می باشد. قبل از اینکه این فروشگاه با این نام شناخته شود تحت عنوان فروشگاه سه فاز حدود ۳ سال پیش مطرح شد. سپس تصمیم به تغییر آن به لردیا گرفته شد که با استقبال کاربران اینترنتی مواجه شد و سایت تا ۷ ماه در رتبه اول موتور جستجوی گوگل قرار گرفت. این استقبال منجر شد تا افزودن بیش از ۲۰۰ قلم کالای پرفروش اینترنتی بتوانیم یکی از ۱۰ فروشگاه برتر کشور قرار بگیریم که مقالات در پایان نامه های دانشگاهی بر روی فروشگاه لردیا کار شده است. این موفقیت ها جز با کمک شما عزیزان میسر نمی شد.

امیدواریم بتوانیم در مسیر پیشرفت و توسعه وب خصوصا تجارت الکترونیک ایران عنصری مفید باشیم.