حلقه ورزشی دوبل ویلدسون

حلقه لاغری ژله ای شکم

 

حلقه ورزشی لاغری ژله ای ویلدسون

 

حلقه ورزشی

حلقه ورزشی یکی از تمرینات عالی برای شکم و پهلو می باشد. این قطعه با تجهیزات ساده می تواند عامل سرگرم کننده روزانه عالی و نشاط آور و همچنین کمک در روال تناسب اندام شما باشد و همزمان تمرین خوبی را برای شما رقم بزند.

وقتی صحبت از ورزش می شود ، پیدا کردن چیزی که از آن لذت می برید ، مهم است که فعالیت بدنی را به صورت منظم از کارهای روزمره خود درآورد. هنگامی که یک تمرین سرگرم کننده است و شما مشتاقانه این کار را انجام می دهید ، به احتمال زیاد با آن سر و کار دارید و برای ادامه پیشرفت انگیزه خواهید یافت.

این فعالیت همچنین می تواند سلامتی و تناسب اندام شما را از طرق مختلف تقویت کند و این جایی است که حلقه ورزشی ویلدسون وارد می شود.

لاغری با حلقه ویلدسون

حلقه لاغری دوبل ویلدسون ساخته شده از جنس پلاستیک بوده و قطعات آن از هم جدا می باشد و به راحتی به یکدیگر متصل میشوند. ویژگی برتر این حلقه این است که در سطح داخلی این حلقه ها توپ های بیضی دوبل به صورت ثابت بوده که موقع چرخیدن حلقه به دور بدن با وارد کردن ضربات متوالی به لایه های چربی زیر پوست باعث سوختن چربی موضعی آن ها شده و شرایط بهتر با رضایت بیشتری را هنگام استفاده از این حلقه تجربه خواهید کرد.

 

حلقه ورزشی لاغری ژله ای ویلدسون

 

ویژگی های حلقه زدن را میتوان در موارد زیر خلاصه کرد:

۱٫ حلقه ورزشی کالری را می سوزاند

هنگامی که سعی در کاهش وزن دارید ، ایجاد فعالیت برای سوزاندن کالری یکی از اهداف اصلی است. پیدا کردن یک فعالیت بدنی که از آن لذت می برید و باعث سوزاندن کالری نیز می شود ، یکی از بهترین راهها برای تحقق آن است. این حرکت ورزشی با سایر فعالیت های هوازی رقص مانند سالسا ، رقص نوسان و رقص شکم در مقایسه با سوزاندن کالری قابل مقایسه است و بسیار نشاط آور است. به طور متوسط ​​، خانمها می توانند در طی یک جلسه ۳۰ دقیقه ای استفاده از حلقه حدود ۱۶۵ کالری و مردان ۲۰۰ کالری بسوزانند.

۲٫ چربی بدن را می سوزاند

وقتی کالری را از طریق ورزش می سوزانید و تغییرات مناسب را در رژیم غذایی خود ایجاد می کنید ، احتمال کاهش چربی بدن را افزایش می دهید و طبق نتایج یک مطالعه در سال ۲۰۱۵ ، اگر به دنبال از دست دادن چربی دور شکم و کاهش سایز در این ناحیه کمر و باسن خود هستید حلقه زدن بهترین نوع ورزش است. در این مطالعه که توسط ۱۳ زن در طول ۶ هفته انجام گرفته است ، مشخص شد که زنان به طور متوسط ​​۳٫۴ سانتی متر (سانتی متر) در اطراف کمر و ۱٫۴ سانتی متر در باسن خود را از دست داده اند.

۳- آمادگی قلبی عروقی را تقویت می کند

به محض اینکه با حلقه به یک ریتم ثابت برسید ، ضربان قلب شما افزایش می یابد ، ریه های شما سخت تر کار می کنند و جریان خون بهبود می یابد. همچنین زمان بیشتری را در منطقه هوازی می سوزانید و کالری را تقویت کرده و سلامت قلب خود را تقویت می کنید. ورزش قلبی و عروقی (که به عنوان هوازی نیز شناخته می شود) قلب و ریه های شما را تقویت می کند و جریان اکسیژن را در بدن شما بهبود می بخشد. این به نوبه خود می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی و دیابت را کاهش دهد ، سطح کلسترول را بهبود بخشد ، عملکرد مغز را بهبود بخشد و حتی استرس را کاهش دهد.

۴- عضلات اصلی شما را به چالش می کشد

اگر تا به حال از حلقه لاغری ژله ای ویلدسون استفاده کرده اید ، می دانید که چقدر به باسن خود نیاز دارید تا حلقه را دور کمر نگه دارید.

برای نگه داشتن حرکت حلقه ، به عضلات هسته قوی و تحرک خوب در باسن خود نیاز دارید. یادگیری نحوه استفاده از حلقه ویلدسون و تمرین آن به طور مرتب ، یک روش عالی برای هدف قرار دادن و آموزش عضلات شکمی و همچنین عضلات مفاصل و مفصل ران است.

۵٫ تعادل خود را بهبود می بخشد

تعادل مناسب به شما امکان کنترل بهتر حرکات بدن را می دهد. همچنین به بهبود وضعیت بدن شما کمک می کند و به شما امکان می دهد تمرینات دیگری را با فرم صحیح انجام دهید. طبق گفته شورای ورزش در آمریکا ، هر نوع فعالیت بدنی که شما را برای حفظ وضعیت و پایداری بیش از یک پایه مانند هولا هوپ پشتیبانی کند می تواند به شما در حفظ و بهبود تعادل کمک کند.

۶٫ عضلات پایین بدن را کار می کند

این فقط عضلات اصلی شما نیستند که با حلقه زدن تمرین می کنند. ماهیچه های بدن تحتانی شما از جمله چهار سر ران (جلوی ران شما) ، همسترینگ (پشت ران) و …ا همگی به فعالیت وادار میشوند و چربی سوزی می کنند.

۷٫ فعالیت خانواده محور

در محیط خانواده میتوانید سایر اعضا را به چالش بکشید و وادار به ورزش و ایجاد نشاط و روحیه خوب بین اعضا بکنید. با یک موزیک ورزشی و پر انرژی حلقه زدن را اغاز کنید و فرزندان ، همسر ، شریک زندگی و هر کس دیگری را که می خواهد از این شکل سرگرم کننده تناسب اندام بهره ببرد ، جذب کنید . حتی می توانید با دیدن اینکه چه کسی می تواند بلندترین حلقه را دور کمر خود نگه دارد ، یک بازی از آن بسازید.

۸- ارزان و قابل حمل

حلقه لاغری ورزشی ژله ای ویلدسون شما را بدون رفتن به سالن ورزشی و کلاس های بدنسازی پر ازدحام خصوصا در شرایط کنونی بی نیاز میکند و بهترین راهکار ورزش در منزل است. این حلقه ارزان قیمت و با کیفیت است و می توانید آن را به طور عملی در هر کجا استفاده کنید.

 

حلقه ورزشی

 

مشخصات

» مدل: حلقه سوپر ژله ای دوبل

» ابعاد: ۱۰۰ سانتی متر (یک متر)

» وزن: ۱۴۰۰ گرم

» دارای ۶۶ قطعه ژله‌ای

» حمل آسان به دلیل چند تکه بودن

» سبک با وزن کم

» ساخته شده از پلاستیک با دوام

» برجستگی های موثر برای تقویت و خوش فرمی عضلات پشت و عضلات شکم

» برجستگی های داخلی جلوگیری از افتادن حلقه در حین تمرین

» مبارزه سطح داخلی حلقه با لایه چربی و سلولیت و ماساژ نواحی و کمک به سفت کردن پوست

» قابلیت پر کردن وسط قطعات با ماسه یا برنج برای کارکرد سنگین تر

» ساختار تاشو (شامل ۶ قسمت با قابلیت تبدیل به دایره در مدت زمان کوتاه)

» ابزاری برای رسیدن به یک کمر باریک و استایل عالی

» قابل استفاده برای تمامی سنین

 

 

قیمت: ۱۸۰,۰۰۰ تومان

لینک خرید