ردیفنام محصولتعدادافزودنکاستنقیمت (تومان)حذف
جمع کل خرید 0
پرداخت ×

فروشگاه اینترنتی لردیا

خرید اینترنتی کالا با تنوع بالا و قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لردیا

0939-40-45-145
پیام تلگرام واتس

حلقه جادویی هوشمند موبایل اندروید

معرفی محصول جدید حلقه جادویی هوشمند NFC تلفن همراه اندروید

 

Intelligent-Magic-Ring

 
 
۱٫ معرفی: حلقه جادویی هوشمند جزء قطعات پوشیدنی الکترونیکی می باشد ، کار با توابع تلفن همراه و به اشتراک گذاری اطلاعات توسط فرکانس و تکنولوژی ارتباطات بی سیم

۲٫ کاربرد NFC : طراحی بسیار پیشرفته، قفل APP، راه اندازی اسکریپت های تلفن همراه، به اشتراک گذاری Business Card، به اشتراک گذاری لینک اینترنت، به اشتراک گذاری متن و به اشتراک گذاری آنلاین فایل

۳٫ APP: کاربران می توانند برنامه مطلوب برای عملیات قفل گذاری را تعریف کنند و آن را به عنوان تنها راه باز کردن قفل APP اثر انگشت بر روی تلفن همراه برای مطابقت با حلقه جادویی به کار گیرند.

۴٫ خودکار: کاربران می توانند اسکریپت های مختلف عامل تلفن همراه را انتخاب کنند و امکان فعال کردن اسکریپت عامل تلفن همراه توسط حلقه جادویی در هر شرایط برای کاربران وجود دارد.

۵٫ پنهان سازی خودکار:  کاربران می توانند برنامه را به طور تصادفی در تلفن همراه مخفی خود مخفی کنند و مجموعه ای از نرم افزار و برنامه برای پنهان کردن حلقه جادویی وجود داردکه قابل فعال کردن می باشدو با رفتن به روت و یک کلیک شروع به کار خواهد کرد.

۶٫ جادویی: کاربران می توانند با Business Card اطلاعات را به حلقه جادویی ارسال کنند و جهت نمایش در Business Clip موبایل در یک یا چند تلفن همراه با NFC های حسگر اثر انگشت بپردازند بر روی موبایل خود ویرایش کنند.

۷٫ اشتراک لینک در اینترنت: کاربران می توانند لینک اینترنت را ویرایش و یا در حلقه جادویی توسط تابع مرورگر قرار داده و سپس تا صفحه وب اشتراک به طور خودکار در یک یا چند تلفن همراه با NFC های حسگر اثرانگشت بر روی تلفن همراه کار کند.

۸٫ رمز عبور حلقه جادویی: کاربران می توانند کلمه عبور را ویرایش و به حلقه سحرامیز ارسال کنندو توسط تابع مرورگر و سپس با زدن دکمه متن به صورت خودکار در یک یا چند تلفن همراه با NFC های اثر انگشت بر روی تلفن همراه آورده شود.

۹٫ قابلیت اشتراک گذاری فایل آنلاین: کاربران می توانند هر فایلی را با یک کلیک به اشتراک بگذارند، فایل ارسال شده به حلقه جادویی را توسط انتخاب گزینه “نوشتن به به پشت دست حلقه جادویی”، و سپس کلیک به دریافت اشتراک گذاری فایل دیسک در اینترنت به صورت خودکار در یک یا چند تلفن همراه بپردازید. بخش دریافت بلافاصله می تواند به قبول و تایید آنلاین بدون محدودیت دریافت زمانی بپردازد.
 
 
Unlock: کاربران می توانند از تنظیمات ، حلقه را برای باز کردن صفحه نمایش تلفن خود روشن و خاموش کنند.
smart keys: کاربران می توانند از حلقه تنظیم می شود کلیدی ترین قفل هوشمند (فرکانس ۱۳٫۵۶MHZ)
شکل محصول: با توجه به عناصر محبوب بین المللی طراحی شده است و توسط تیتانیوم خالص ساخته شده است، بدون نیاز به انرژی خارجی، ضد آب و مناسب برای هر نفر در هر زمان
High: سرعت میکرو تراشه
Orienting: کفه ی الماسی
Lase: چرم دیجیتال درخشان
 
Magic-Ring
 
مشخصات:
 
مدل: تایمر-MJ
فرکانس: ۱۳٫۵۶MHZ
محدوده برای پوشش: ۱٫۵cm
مواد اصلی: تیتانیوم، چرم لیزری دیجیتال، قطعات الکترونیکی
مدل های موجود: پشتیبانی از همه نرم افزارهای تلفن همراه با سیستم NFC
زبان: پشتیبانی از زبان های انگلیسی، روسی، ژاپنی، کره ای، اسپانیایی، عربی، پرتغالی و چینی ۸ نوع زبان
سطح ضد آب: IP67
مدت زمان شارژ: ۹۹years
عملکرد ذخیره سازی: EEPROMx2
حجم: ۵ اندازه در دسترس وجود دارد: حجم ۷ (۵۴mm) / حجم ۸ (۵۷٫۱mm) / حجم ۹ (۶۰MM) / حجم ۱۰ (۶۲٫۸mm) / حجم ۱۱ (۶۶mm)
عرض: ۱۰ میلی متر
ضخامت: ۱٫۹ میلی متر
دمای کار: -۵۰ ~ + ۸۰degree
گزینه رنگ: مشکی / قرمز / آبی

 

 

این محصول در صورت استقبال کاربران فروشگاه اینترنتی در دستور فروش قرار خواهد گرفت.