حشره کش برقی ریدکس پلاس

Riddex plus

با تخفیف ویژه

یک وسیله استثنایی که ساختمان رو برای جانوران موزی تبدیل به یک فضای آزار دهنده می کند!!

برای همیشه از شر موش ، سوسک ، مورچه و عنکبوت در منزل خود راحت شوید

این دستگاه با تمام چیزهایی که تا به حال دیدید متفاوت هست

 

قیمت حشره کش برقی ریدکس پلاس

 

توضیحات

ریدکس پلاس Riddex Plus حشره کش جدیدی که کافیست آن را به پریز برق بزنید تا با ارسال پالس های بدون ضرر در سیم های شبکه برق داخل دیوار ها سوسک و موش ها را برای همیشه از خونه شما فراری بدهد.

موش های خانگی و فاضلابی موجوداتی موذی و کثیف در محیط زندگی هستند و هر چه سریع تر باید فکری به حال دور کردن و از بین بردن آن ها کرد. زیرا وجود آن ها الودگی و ترس را در محیط زندگی به همراه دارد. دستگاه ضد موش و دورکننده موش و حشرات وسیله ای بسیار کاربردی است که از طریق امواج فراصوت این موجودات را عاصی و از محل زندگی شما دور میکند.

عملکرد این دستگاه فوق العاده ساده است فقط کافیست دو شاخه دستگاه را به پریز برق وصل کرده و بدون هیچ خطر و آثار سوء جانبی برای همیشه از شرّ موش ، سوسک ، مورچه و عنکبوت در منزل خود راحت شوید.

» شما با داشتن یک حشره کش ریدکس و یک توری آهنربایی مجیک مش از تمامی موجودات موذی در اطراف خود خلاص شوید.

 

Riddex

 

عملکرد

عملکرد این دستگاه ضد موش و ضد حشرات به این صورت است که با فرستادن امواج صوتی که گوش انسان از شنیدن آن عاجز است بر روی سیستم عصبی این حیوان تاثیر مستقیم گذاشته و باعث اختلال در سیستم تغذیه و جفت گیری و زاد و ولد آن ها شده و از محیط دور شده و یا از بین میروند. این امواج فراصوت هیچ گونه ضرر و عارضه ای برای انسان ندارد و فقط طول موجی از فرکانس های صوتی است به صورتی که انسان در محدوده صوتی گوش انسان نیست و قادر به شنیدن این صداها نیستیم.

با استفاده از این حشره کش برقی riddex دیگر هیچ احتیاجی به صرف هزینه های سنگین برای خرید سموم و حشره کش های خطرناک و مضر شیمیایی را نخواهید داشت، سموم و حشره کش های شیمیایی علاوه بر اینکه هزینه بالایی را به خانواده ها تحمیل می کنند برای سلامتی افراد بخصوص کودکان و سالمندان نیز مضر بوده و تاثیر آنها عموما موقتی است و پس از گذشت مدتی با از بین رفتن اثر سموم مجددا شاهد ورود حشرات و جوندگان مزاحم خواهید بود.

 

تصویر حشره کش ریدکس

تصویر نصب به پریز ریدکس- حشره کش مافراصوت

 

مزایای دستگاه ریدکس riddex :

  • تاثیر صد در صد بر روی انواع موش و سوسک

  •   پوشش مساحتی در حدود ۱۸۰ متر مربع در هر طبقه

  •   رویت تاثیر دائمی دستگاه پس از نصب

  •  کاملا ایمن و بی خطر (خطر مسمومیت ناشی از استفاده از سموم و حشره کش های شیمیایی دیگر وجود نخواهد داشت)

  •  کاربری آسان ، فقط کافیست دو شاخه دستگاه را به پریز برق وصل نمایید.

  •  صرفه جویی در هزینه ها ( عدم نیاز به خرید تله ، سوسک کش و سموم شیمیایی)

  •  ایجاد حصار نامرئی در برابر ورود سوسک درشت آمریکایی ، عنکبوت، مورچه و موش از طریق ایجاد میدان الکترومغناطیسی درون سیم کشی برق داخلی

  •  بی خطر برای حیوانات خانگی بجز همستر و موش

 

قابل استفاده جهت:

هتل ها، بیمارستان ها، مدارس ، آسایشگاه ها، خوابگاه ها، ادارات ، منازل ، آشپزخانه های صنعتی ، رستوران ها، انبارهای غلات و مواد غذایی ، کارگاه های تولیدی و …

 

ریدکس پلاس از بین برنده سوسک موش عنکبوت مورچه

 

 

قیمت: ۵۵,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

 

سایر محصولات مشابه

لامپ کشنده حشرات زاپ

راکت حشره کش

 

لینک مرتبط