جوراب شلواری پنتی penti اصل ترک

 

جوراب شلواری پنتی penti

 

کمپانی پنتی penti ترک با ارائه مدل های مختلف جوراب توانسته هر سلیقه ای را پاسخگو باشد. سری جوراب های که ما از این کمپانی معروف در سایت آورده ایم جزء پرطرفدارترین محصولات این شرکت می باشد.
محصولی که پیش روی شماست یک جوراب شلواری تولید کشور ترکیه می باشد.عدد ذکر شده در نام محصول نشان دهنده ضخامت وقد پهنای ۱٫۵تا ۲سانتیمتری درسایز میباشد میباشد در تولید این محصول از ماشین آلات بسیار پیشرفته با تکنولوژی بافت سه بعدی استفاده شده تا این حصول کاملا متناسب با اندام شما باشد.
این محصول در مقابل سوراخ شدگی و در رفتن بسیار مقاوم بوده و بافت آن به گونه ای است که اگر سوراخ شود در رفتگی به بالا و پایین سوراخ گسترش نمی یابد
در اکثر مهمانی های این روزهای ،خانم ها از این جوراب ها به همراه لباس های کوتاه استفاده میکنند.
در چهار نمونه  ۷۰، ۱۰۰ ، ۱۲۰ ، ۲۰۰

جوراب شلواری ضخیم مشکی ترک پنتی

این مدل مات و تیره بوده بنابراین به هیچ وجه رنگ پا مشخص نمیشود و حتی در فصل سرد سال برای پوشیدن درون چکمه بسیار ایده آل میباشد

لطافت بی مثال جوراب شلواری پنتی آن را از نمونه های مشابه خود استثنا کرده است.

تعریف ضخامت نخ: هر چه عدد بیشتر باشد جوراب ضخیم تر است مثلا نخ ۲۰۰ از نخ ۱۰۰ ضخیم تر است

نخ ۲۰۰ برای خانم هایی که تمایل دارند جوراب شلواری تیرگی بیشتری داشته باشد و بتوانند با خیال آسوده در مهمانی ها ، مجالس  و به همراه مانتو استفاده کنند این مدل توصیه میشود.

 توجه مهم : جوراب پنتی در چند نمونه در بازاروسایتهای اینترنتی ارایه میشود. نمونه ارایه شده در این فروشگاه اینترنتی ترک اصل میباشد.

Pantyhose