جاروی چرخشی کموود Kemwood

با میله بلند و تنظیم ارتفاع و بدون نیاز به برق و باتری

جاروی چرخشی

جاروی کموود

بهترین وسیله برای نظافت محیط منزل و کار انواع جارو هستند که در اشکال مختلف وجود دارند ولی بهترین نوع آنها جاروی دستی هست. اما جاروهای دستی قدیمی مشکلاتی داشتند که در سری جاروهای جدید به نام kemwood رفع شده است. مثل دسته بلندی که دیگر نیاز به خم شدن نیست و یا مخزن بزرگی که خود جارو آشغال ها را جمع میکند و با این وسیله کم جا دیگر نیازی نیست برای جمع کردن زباله از روی زمین هر بار از جاروی برقی استفاده کنید.

جاروی چرخشی کموود بدون استفاده از باتری و شارژ می تواند همه زباله ها حتی اجسام سنگین مثل فندک را از زمین جمع کند. جارو های کموود دارای یک مخزن بزرگ است که براحتی تخلیه می شود و میله کشویی استیل برای تنظیم ارتفاع جارو برای اینکه آسیبی به ستون فقرات شما وارد نشده و تمام افراد خانواده به راحتی از آن استفاده کنند.

جارو چرخشی دستی Kemwood برای تمیز کردن سطوح همچون سرامیک و پارکت به کار می رود و نحوه کارکرد آن کاملاً مشابه جارو دستی های بدون دسته است که از قدیم در خانه های ما وجود داشته اند.

 

جاروی چرخشی kemwood کموود

 

نحوه کار جاروی چرخشی کموود Kemwood

کار تمیزکاری توسط شانه های پرزدار چرخان که داخل سری جارو تعبیه شده است انجام میشود. دو پره دایره ای به دو سوی شانه اضافه شده است که چرخش آنها آشغالها را از اطراف به سمت مرکز هدایت می کند تا تا توسط شانه چرخان مرکزی شکار شوند. ایجاد این پره های دوار در گوشه جارو زاویه جارو را از بین برده و امکان نظافت گوشه ها را افزایش داده است. آشغالها توسط شانه مرکزی وارد سری جارو می شوند. یک ضامن و درب روی بدنه سری تعبیه شده که با کشیدن آن ضامن، در سری باز می شود و می توانید آشغالها را خالی کنید.

لولایی که دسته از طریق آن به سری وصل می شود بسیار هوشمندانه طراحی شده است به طوریکه دسته هم می تواند به سمت عقب و جلو حرکت کند (از۰تا بیش از ۱۸۰ درجه) و هم به اطراف در واقع دسته با پیچ شدن به سری به دو لولا متصل می شود اولین لولا یک لولای دایره ای چرخان است که به به دسته امکان چرخش ۳۶۰ درجه می دهد و لولای دوم یک لولای معمولی است که به سری وصل است و به جارو امکان جلو و عقب رفتن را می دهد.

 

جاروی دستی چرخشی با مخزن زباله

فرچه های چرخشی جارو دستی

 

مشخصات محصول

جارو از جنس پلاستیک است و از کیفیتی خوب برخوردار است و در یک جعبه با بسته بندی مناسب عرضه شده است. ابعاد سری جارو حدود ۳۲ سانت در ۱۷ سانت است و طول دسته در بلندترین حالت ۹۶ سانتی متر و در کوتاهترین حالت ۴۲ سانت است. طول دسته توسط دو پیچ که در بدنه آن به کار رفته، تنظیم می شود. با داشتن این جارو می توانید کف خانه را بدون خم شدن و به همان شکلی که از جارو برقی استفاده می شود نظافت کنید با این تفاوت که خبری از مصرف برق نیست و این جارو بارها جمع و جورتر از جارو برقی است چرا که می توان دسته آن را در زاویه صفر درجه با سری قرار داد و یا حتی از آن جدا کرد و سری و دسته را در یک کشوی کابینت گذاشت.

 

ویژگی های جاروی چرخشی کموود Kemwood:

• جارو دستی
• برند: Kemwood
• گردش ۳۶۰ درجه
• بدون نیاز به برق و باتری
• دارای دستگیره کشویی استیل با قابلیت تغییر ارتفاع
• شانه های قابل تعویض و قابل شستشو
• دارای مخزن بزرگ زباله
• پاک کردن گرد غبار و زباله های ریز و درشت
• دارای ۳ رنگ متفاوت

 

جاروی گردشی کموود

 

قیمت: ۱۱۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/M6RiWk