بنر توپ لباسشویی

 

توپ لباسشویی نرم کننده لباس

Washing Ball clean Ball

 

توپ لباسشویی

 

توپ لباسشویی و نرم کننده لباس

توپ لباسشویی : اگر علاقه مند به صرفه جویی در هزینه هستید ، ممکن است به جای پرداخت هزینه شوینده های معمولی ، به دنبال خرید یک شستشوی قابل استفاده مجدد برای لباسشویی خود باشید.

توپ لباسشویی چیست؟

اگر قبلاً کلمه توپ شستشو یا توپ لباسشویی را نشنیده اید ، با اصول اولیه شروع می کنیم. انواع مختلفی از توپ وجود دارد اما همه آنها شباهت های خود را دارند. از لحاظ بصری ، آنها یک توپ یا دیسک پلاستیکی کوچک هستند که به همراه لباس های خود به ماشین لباسشویی می اندازید. از نظر فنی ، آنها حاوی آهنربا ، دانه های فلزی “مواد معدنی” هستند ، و برخی حتی حاوی مقداری مواد شوینده هستند.

توپ های شستشوی مواد معدنی: با استفاده از این مواد معدنی و آهن ربا برای تغییر خواص آب کار می کنند. آنها تعادل pH آب را افزایش می دهند و مولکول ها را تجزیه می کنند ، که هر دو به جذب آب توسط مواد کمک می کنند و بنابراین برای تمیز کردن هرگونه آلودگی عمل میکند. این توپ های شستشو حاوی مقدار کمی صابون مایع هستند. این توپ ها با هر چرخه فقط مقدار بسیار کمی از مواد شوینده را آزاد می کنند که مقدار واقعی مورد نیاز شماست.

 

توپ های شستن لباس بدون پودر لباسشویی

 

توپ لباسشویی کلین بال clean ball

توپ های لباسشویی کلین بال به دلیل دارا بودن تعداد زیادی سرامیک طبیعی در داخل آن لباس ها را بدون نیاز به پودر شیمیایی تمیز و پاکیزه میکند. گوی کلین بال در مقایسه با دیگر پودر های شست و شو مقرون به صرفه تر و پر کاربرد تر است. این توپ ها قابل استفاده در انواع ماشین های لباسشویی بوده و دارای خاصیت ضد باکتریال و ضد حساسیت و ساخت کشور کره می باشد. در مقایسه با پودرهای شیمیایی معمولی، گوی کلین بالز مقرون به صرفه تر (از نظر عدم نیاز به خرید پودر و صرفه جویی قابل ملاحطه در میزان آب و برق مصرفی)، دارای کاربرد ساده تری است. عمر این گوی ها ۲ سال بوده که صرفه جویی چشمگیری در خرید پودرماشین لباسشویی دارد.

پرتوهای قدرتمند ساطع شده از گوی کلین مولکول‌های ترکیب هیدروژنی آب را به اجزا بسیار کوچکتر می شکند که در زمان حرکت، ذرات خوشه مانند و بسیار ریز آب که قدرت نفوذ پذیری و انرژی بسیار بالایی دارند را تولید می‌نماید که یون‌های منفی آب را جهت نفوذ در تار و پود لباس ها ساطع نموده و در نتیجه هر گونه ذرات آلودگی را از آن جدا می‌نماید. گوی کلین میزان آب را در حد مناسبی که در آن آلودگی و لکه‌های لباس به راحتی از تار و پود لباس های شما جدا شوند حفظ می‌نماید. این گوی های جادویی کلر موجود در آب را بر طرف نموده و از طریق صاف و نرم نمودن سطح ملکول‌های آب، قدرت شستشو را به مراتب افزایش می‌دهد.

 

توپ شستشو لباس ساخت کره

ویژگی ها

 

» پاکیزگی بیشتر

» مقرون به صرفه

» ضد باکتریال

» ضد حساسیت

» ساخت کشور کره

 

Washing Ball clean Ball

 

نحوه استفاده

برای استفاده از گوی فقط کافیست گوی را درون لباس شویی بگذارید و سپس طبق روال معمولی عمل شست و شو را انجام داده و سپس ماشین لباس شویی را آبگیری کنید و در مرحله آخر لباس ها را خارج کرده و توپ را برای استفاده های بعدی درون ماشین باقی بگذارید.

 

توپ ماشین لباسشویی

 

قیمت: ۴۵,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg