تراکشن گردن بادی

Air Neck Traction

بالشتک گردنی بادی

تراکشن گردن بادی بالشتک گردن

توضیحات محصول:

» تراکشن گردن بادی دارای پوار (پمپ) و رویه مخملی ۲MD وسیله ای برای رفع آرتروز گردن و کشش دهنده ی گردن از طریق هوا می باشد. ساختار اصلی وسیله کشش دهنده گردن تراکشن گردن (Air neck traction) از طریق هوا بوده که داای روکش مخملی ضد حساسیت می باشد.

» این وسیله راحت و سبک وزن است و در فرآیند پشتیبانی و در روش درمان از طریق کشش به سهولت مورد استفاده قرار می گیرد و می توان آن را به آسانی حمل نمود و به محل کار برد و یا در منزل و سفر استفاده نمود.

 

» هنگام باد کردن تراکشن ، این وسیله موجب کشیدگی ملایم گردن می شود، پمپی که در دست فرد است دستگاه را از هوا پر می کند، که البته تنظیم میزان آن به سطح تندرستی فرد، مقدار درد و وضعیت بیمار بستگی دارد. کشیدگی به آرامی عضلات سفت را شل می کند، فشار عصب و مفصل را کاهش می دهد و از وزنی که سر روی مهره های گردن وارد می آورد، کم میکند.

» کشش ایجاد شده موجب جدایی مفاصل گردن ، در راستای رفع فشار روی عصب و کمک به عضلات و رباط های محافظ سر می¬شود. ساختار این وسیله در گردن درد و شل کنندگی عضلات و مفاصل بسیار موثر است.

تراکشن گردن بادی بالشتک گردنی

 

عملکرد تراکشن گردن بادی :

» عملکرد این وسیله به صورتی طراحی شده که در عضلات سفت، اعصاب ضعیف ، درد گردن، سردردهای ناشی از فشار عصبی، حالت سستی گردن و مفاصل و دیسک های رو به وخامت شدید به کار می رود.

» باید توجه داشت که انقباض مذکور درخصوص جراحات تازه و شرایط وخیم تورم و التهاب کارایی ندارد.

»دستگاه ( air neck traction) دارای یک پمپ با هدف باد کردن لایه ها ودو نوار چسبی قابل تنظیم در بالا و پایین لایه ها میباشد. این دستگاه برای گردن های کوچک و گردن های بزرگ قابل استفاده است.

» هنگامی که وسیله به اندازه کافی باد شد، ساچمه تعبیه شده در لوله متصل به بالش مانع ازخروج هوا به بیرون میشود.

» برای جابجایی راحت تر وسیله، می¬توان هوای داخل محفظه ها را خارج کرده و آنرا به سهولت حمل نمود.

» بالش بادی سه تایی مخصوص باز کردن تنش و جمع شدگی و گرفتگی مهره های گردن با پمپ دستی جهت تنظیم اندازه بالشتکها

 

بالشتک گردن بادی سه لایه

موارد کاربرد:

این وسیله بسیار مناسب برای رفع اسپاسم و جمع شدن مهره های گردنی بالای ستون فقرات مخصوصآ مهره اطلس و عضله های اطراف آن میباشد.

که کم شدن فاصله مهره ها در کوتاه مدت می تواند مشکلاتی مثل درد گردن و گرفتگی مداوم گردن و شانه ها و در طولانی مدت عواقب جبران ناپذیر و امراضی مثل آرتروز و کوتاهی گردن به بار بیاورد.

از طرف دیگر میدانید که داشتن گردنی دراز جزو زیبائی های بدن به شما میرود (البته “کمی بلند” و متناسب با بدن و منظور گردن زرافه ای نیست) پس استفاده این وسیله در طولانی مدت ( در حد استاندارد ) می تواند بر زیبایی و تناسب اندام بیافزاید.

این محصول ضد اسپاسم گردنی معرفی شده توسط سیب هفت با قطعات مختلف مثل ایربگ لاتکسی بوش ، پوشش دار و قطعات اتصالی فلزی و پلاستیکی می تواند بر مشکلات مهره های بالایی و انتهایی ستون فقرات فایق آید.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط شرکت سینا رسول و مجموعه سیب۷ تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از سایتهای دیگر خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایند. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

 

ایر تراکشن گردن

 

مشخصات و ویژگی ها :

• پوشش پارچه ای فلانل پشمی درجه یک ضد حساسیت

• با پمپ لاتکسی محکم و بادوام با دریچه مسی

• دارای شیر و دریچه تخلیه هوا

• اندازه داخلی حلقه گردنی : ۱۰*۱۴*۱۸ سانتیمتر

• اندازه بیرونی حلقه ها : ۱۸*۲۲*۲۷ سانتی متر

 

توجه: بعد از اینکه این بالشتک ها شارژ هوایی شدند ممکن است پس از مدتی از محل اتصالات هوای داخل به تدریج تخلیه شود.

 

 

 

قیمت: ۱۵۰,۰۰۰ تومان

قیمت و خرید

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/xJUM5G