ترازو وزن کشی شیشه ای

طرح میوه

 

ترازو وزن کشی

 

توضیحات محصول ترازو وزن کشی :

گاهی مواقع برای مدیریت کردن وزن خود نیاز به وسیله ای داریم که بتوانیم وزن خود را کنترل کنیم.ترازوهای وزن کشی طرح میوه دیجیتالی بوده و توسط باتری های لیتیومی کار می کنند.ظاهر این ترازوها به صورت شیشه ای بوده و ضخامت شیشه آن ها ۶ و ۸ میلی متر می باشد و طرح آن شبیه به میوه های لیمو ،هندوانه و پرتغال است.

دیگر نیازی نیست که غصه کنترل وزن خود را بخورید ، زیرا این ترازو وزن کشی خانگی همیشه در دسترس شما قرار دارد.لازم به ذکر است که این ترازو بسیار کم مصرف بوده ، که این امر میزان مصرف باتری را پایین آورده است.در هنگام استفاده از این ترازوی وزن کشی به یاد داشته باشید که پس از ایستادن بر روی ترازو اجازه دهید حالت چشمک زن متوقف شود و وزن نهایی را به صورت دقیق به شما نمایش دهد.

 

ترازو وزن کشی خانگی شیشه ای

ترازوی خانگی وزن کشی

 

ویژگی های ترازو وزن کشی خانگی :

نام محصول : ترازو وزن کشی طرح میوه

طرح : لیمو ، هندوانه ، پرتغال

جنس : شیشه ای

ضخامت شیشه : ۶ و ۸ میلی متر

قطر شیشه : ۳۰ سانتی متر

صفحه نمایش : LCD

نمایش وزن : kg ، Lb

میزان تحمل وزن : ۱۸۰ کیلوگرم

دقت بالا : ۰٫۲ کیلو گرم

 

* توجه داشته باشید هنگام استفاده کردن از این ترازو سطح زیر آن کاملا صاف باشد. به طور مثال آن را روی سنگ ، سرامیک یا موزائیک قرار دهید تا وزن را دقیق نشان دهد و از قرار گرفتن بر روی فرش ، موکت و … خودداری کنید.

 

سایر توضیحات :

ظاهری زیبا و شیک ، طراحی مدرن ، مقاومت بالا ، نمایشگر دمای محیط ، خاموش شدن اتوماتیک پس از ۱۰ ثانیه برای صرفه جویی در مصرف باتری

 

ارسال طرح ترازو (لیمو ، هندوانه ، پرتغال) به صورت رندوم می باشد.

 

ترازو خانگی وزن کشی

 

قیمت: ۸۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/dUw4Dj