ترازو صفحه شیشه ای دیجیتال اسکال

Personal Scale

 

ترازو خانگی پرسونال تکیل

 

ترازو  وزن کشی personal scale

ترازو دیجیتال: سلامتی ما ارتباط مستقیم با وضعیت توده چربی و وزن ما دارد. در طول روز و یا هفته بهتر هست خود را وزن کنیم و از آن اگاهی داشته باشیم. وزن ایده ال با توجه به قد ، سن و جنسیت و استخوان بندی هر فرد مشخص میشود. افراد در رژیم غذایی همیشه مراقب وزن خود هستند تا کالری دریافتی و سوزانده خود را در روز محاسبه کنند. یک ترازوی دیجیتالی دقیق مورد نیاز هر خانه ای است. ممکن است یا کالاهایی که از فروشگاه مواد غذایی خریداری می کنید احساس کنید با وزن خریداری شده مطابقت ندارد. کتافیست ترازوی مناسب در منزل داشته باشید تا مورد ازمون قرار دهید.

ترازو دیجیتالی personal scale با طراحی بسیار باریک و سبک به راحتی قابل حمل بوده و جهت ثبات بیشتر دارای پا ه های پلاستیکی می باشد که مانع از سر خوردن ترازو بر سطوح سنگی و سرامیکی و غیره می شود. ترازوی دیجیتالی personal scale با صفحه مستطیلی نسبتا بزرگ دیجیتالی که دارد امکان مشاهده وزن را به راحتی برای شما امکان پذیر می کند. به علاوه ترازوی personal scale به سیستم توزین وزن اضافی مجهز بوده و تا وزن حداکثر ۱۶۰ کیلوگرم را بدون خطا و بطور دقیق اندازه گیری می کند.

 

personal-scale

 

ویژگی ها

ترازو شیشه ای خانگی اسکال personal scale دارای سیستم خاموش کننده خودکار می باشد و در صورتی که ترازو به مدت تقریبی ۸ ثانیه ثابت بماند و یا استفاده نشود بطور اتوماتیک خاموش می گردد. استفاده از ترازوی دیجیتالی personal scale بسیار ساده است، تنها با زدن ضربه کوچک پا بر روی صفحه، ترازو روشن شده و علامت ۰٫۰ را نشان میدهد که در این موقع ترازو آماده اندازه گیری می باشد. ترازوی دیجیتالی personal scale برای مصارف خانگی طراحی شده و برای کاربردهای پزشکی و تجاری مناسب نمی باشد. همچنین personal scale توسط یک باطری CR2032 تغذیه می شود.

 

personal scale

ترازو شیشه ای دقیق و دیجیتال خانگی

 

توضیحات ترازوی دیجیتال شیشه ای

زیبا شیک و مدرن

وزنز کشی تا ۱۵۰ کیلوگرم

دقت اندازه گیری ۱۰۰ گرم

بهترین هدیه برای مناسبت های گوناگون

قابلیت چاپ به عنوان هدایای تبلیغاتی

برخی از امکانات و قابلیتهای ترازوی دیجیتال شیشه ای

 سنسور دقیق فشار

صفحه نمایش LCD

صفر اتوماتیک و خاموش شدن خودکار

توزین دقیق وزن تا ۱۵۰ کیلوگرم

اندازه گیری پوند و کیلوگرم ( دارای دو واحد اندازه گیری پوند و کیلوگرم )

شیشه مقاوم و ایمن

کارکرد و کیفیت عالی

 

ترازو دیجیتال شیشه ای

 

 

قیمت: ۴۵۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg

 

personal scale