تابلو شنی با چشم انداز طبیعت

Sand Picture

 

تابلو شنی بزرگ چرخشی

 

تابلو شنی

تابلوهای شنی با ترکیبی از شن و ماسه ساخته شده اند. این تابلو ها با قابلیت چرخشی که دارند با هر بار گردش شکل جدیدی را دور از ذهن خلق میکنند. مکانیزم نسبتاً پیچیده با ظاهر ساده ای دارد که در اصطلاح فیزیکی وجه هرمنوتیکی دارند. در واقع تصویر خلق شده حاصل بازی ذرات است. سرعت ریزش شن ها که با میزان هوای داخل تنظیم می شود، در تشکیل تصویر جدید موثر است.

حرکت آهسته و جذاب شن و ماسه درون این تابلو  که ناخوداگاه چشم انسان را درگیر ریزش و رقص شن ها تا آرام گرفتن در جای خود میکند آرامش خاصی را در ذهن انسان ایجاد میکند.

 

ویدیو عملکرد تابلو شنی یا Sand Picture

 

نحوه عملکرد تابلو شنی

نحوه کارکرد این تابلو به گونه ای است که یک لایه حباب در وسط این شیشه دو جداره وجود دارد و میان این شیشه آب قرار گرفته و شن های رنگی در قسمت پایین این تابلو قرار دارد. با چرخاندن این تابلو هوا مانع پایین آمدن به یکباره شنها شده و تصویر خارق العاده از یک کوهستان را با شن های رنگی خلق میکند.

هوای تابلو با یک سرنگ قابل تنظیم بوده و سرعت آن با توجه به سلیقه افراد میتواند تغییر کند.

این یک وسیله دکوراتیو بسیار زیبا برای منزل یا محل کار شماست که چشم ها را به خود معطوف میکند و میتواند یک هدیه ایده ال برای کسی که دوستش دارید باشد.

 

Sand Picture

 

ویژگی تابلو شنی چشم انداز طبیعت

قابلیت چرخش

قابلیت تنظیم هوای تابلو

سایز:  ۲۲*۳۲ سانتیمتر

زیبا و آرامش بخش برای اعصاب

مناسب دکور منزل ، رستوران ، کافی شاپ ، کتابخانه و  …

تابلوهای معمولی تصویری ثابت دارند که بعد از مدتی تکراری میشود و چشم به ان ها عادت میکند و دیگر به دلیل عدم جذابیت نمیبیند. مهمترین خصوصیت این تابلو ها ، متحرک و غیر تکراری بودن تصاویر آن است. به گونه ای که با هر بار چرخش ۱۸۰ درجه ای آنها می توان شاهد ایجاد تصویری جدید و جذاب بود. گویی شعوری خالق آن زیبایی است.  این تغییر دائمی دائما به چشم جذاب می آید و ذهن را درگیر زیبایی خود میکند.

مشاهده چگونگی سرازیر شدن آرام این ذرات، در چشم و جان می‌نشیند و ذهن را درگیر حرکت ذرات معلق کرده و موجب ارامش ذهنی میشود.

 

تابلو ریزش شن آرامبخش Sand Picture سند پیکچر

 

قیمت: ۱۴۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg

 

لینک های کوتاه کالا:

gg.gg/sandpic

bit.ly/3s0zBVg