بلیچینگ دندان ، سفید کننده خانگی

white smile دستگاه خانگی بلیچینگ دندان

بلیچینگ و سفید کننده دندان

سیستم بلیچینگ یا سفید کننده دندان وایت اسمایل کاملا مطمعن و بسیار ساده و آسان قابل استفاده می باشد. البته این سیستم قیمت بسیار مناسبی دارد و شما به راحتی می توانید آن را تهیه کنید و از تاثیر خوب آن شگفت زده شوید.در این سیستم با استفاده از ژل بر روی دندان و قرار دادن چراغ میتوان جرمهای روی دندان را ازبین برد. این محصول قابل استفاده در منزل بوده و شما می توانید با هزینه ای کمتر یک دندانپزشک را در منزل خود داشته باشید و هر زمان که احساس نیاز به آن داشتید تنها و تنها در ۲۰ دقیقه دندان هایتان را سفید و درخشان سازید.

لبخند سفید ۲۰ دقیقه ای ، شتاب دهنده نور LED – ایمن برای دندان های حساس ،کیت ژل سفید کننده دندان خانگی یا موبایل حرفه ای با آیفون ، Android ، Type-C و USB

امکانات

درجه حرفه ای – نور شتاب دهنده LED سفید کننده دندان روند کار را افزایش می دهد و لکه های سخت را می شکند تا دندان ها سریعتر سفید شوند. در عرض ۲۰ دقیقه تا ۸ پرده سفیدتر میشوند. این دستگاه بلیچینگ از هر کیت دیگری قدرتمندتر است.

لکه های سخت را از بین می برد – فرمول قدرت حرفه ای ایمنی مینای دندان را تضمین می کند و هیچ عوارض جانبی منفی ندارد ، برای موارد حساسیت اضافی دندان ایمن است ، زیرا کاملا بدون خطر ، سریع ، ساده و بدون درد است.

نتایج سریع – آن لکه های سخت را برای لبخندی جوان تر و سالم تر هدف قرار داده و از بین می برد. امن برای سفید کردن در خانه یا هنگام انجام فعالیت ها. شما فقط در یک درمان ۲۰ دقیقه ای متوجه نتایج خواهید شد.

اطمینان از پوشش کامل- اطمینان از توزیع یکنواخت ژل سفیدکننده برای نتایج کاملاً شگفت آور سفید شدن دندان ها. درمان ساده ۲۰ دقیقه ای برای هر زمان و هر مکان برای سفید کردن

بلیچینگ دندان سفیدی سریع دندان

نتیجه مطلوب در کوتاه مدت

پس از اینکه شما به نتیجه مطلوب خود رسیدید میتوانید استفاده از این سیستم را کم تر کنید و ماهی یکبار برای ماندگاری تاثیر آنرا استفاده کنید. از بین برنده زردی و سیاهی دندان در کمتر از ۲ ماه با استفاده از دستگاه نور مخصوص تثبیت و شتاب دهنده ی سفیدی و ژل بلیچینگ و قالب دندان مخصوص استفاده در منزل به همراه قلم سفید کننده، چوب پنبه های ویتامین E و دفترچه ی روش استفاده ی بسیار آسان هیچگونه آسیبی به مینای دندان وارد نمی کند و کاملا تست شده است.

لبخند زیبا و ارزان

با استفاده ی این محصول با خیال راحت لبخند بزنید و سفیدی و درخشش دندان هایتان را به دیگران نشان دهید.همچنین با این محصول دیگر نیازی به جرم گیری و پرداخت هزینه های بالای دندان پزشکی ندارید و بدون درد به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید. اسمایل وایت ۲۰ دقیقه ای از فناوری دندانپزشکی نور درمانی البته نه در دندانپزشکی بلکه در هر زمان و هر مکان استفاده می کند. این یک کیت کامل و سفیدکننده دندان است که باعث می شود دندان های شما طی یک درمان آسان و ایمن و ۲۰ دقیقه ای تا ۸ سایه روشن تر شوند.

دارای ۲۰ دقیقه داخلی تایمر اتوماتیک بعد از ۲۰ دقیقه به طور خودکار واحد را خاموش می کند.

آموزش کار با بلیچینگ دندان

مراحل طریقه استفاده

مرحله اول: ابتدا با استفاده از مالیدن و ماساژ سواب های ویتامین E از لب ها و لثه های خود در برابر ژل بلیچینگ محافظت کنید.

مرحله دوم: با استفاده از سرنگ ژل ، ژل را در بالا و پایین سینی یا قالب دهان بریزید.

مرحله سوم: سیم برق دستگاه نور LED را به یک منبع تغذیه مانند رایانه یا دستگاه تلفن همراه وصل کنید.

مرحله چهارم: سینی یا قالب دهان را در دهان خود قرار دهید و به آرامی گاز بگیرید.

مرحله پنجم: دکمه روشن / خاموش را روی چراغ شتاب دهنده LED فشار دهید تا سفید شدن دندان شروع شود.

وایت اسمایل دندان

*توصیه: برای دستیابی به نتایج مطلوب ، توصیه می شود که روزانه یکبار از قلم سفید کننده دندان استفاده کنید. در صورت تمایل به نتیجه گیری بهتر میتوانید در مدت نگهداری ژل قلم روی دندان نیز از چراغ ال ای دی استفاده کنید.

ملحقات دستگاه وایت اسمایل

لوازم همراه

۱) ۱ چراغ روشنایی LED با حفره های سلولی برای افزایش قدرت سفیدکنندگی
۲) ۲ عدد سرنگ از پیش آماده شده ژل سفید کننده دندان
۳) ۱ قلم سفید کننده دندان
۴) شامل ۴ آداپتور متفاوت برای روشنایی از جمله برای IOS / MICRO USB / ANDROID & USB TYPE C AND USB
۵) ۲ سوآپ محافظ لثه ویتامین E
۶) کتابچه راهنمای کاربر

 

 

قیمت: ۳۰۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buyclick.jpg
 
 

صفحه مارا در فیسبوک و اینستاگرام دنبال کنید