برس برقی حیوانات خانگی

شانه و برس گره باز کن مو سگ و گربه

 

برس برقی knot out گره باز کن خز و موی سگ و گربه

 

توضیحات

آیا تاکنون انگشتان دست خود را درون خز و موی سگ یا گربه خود چرخانده اید تا موهای درهم و برهم در بدن پیدا کنید؟ اگر بله ، شما از شانه مناسب استفاده نمی کنید. وسایل و تجهیزات نظافت سگ را باید با دقت بیشتری خریداری کرد. خریدهای نادرست یا ارزان ممکن است هزینه های اضافی را برای شما ایجاد کند. شما ممکن است نیاز به پیرایش حرفه ای یا آبگرم برای رفیق خزدار خود داشته باشید.

خیلی ها برس زدن موهای حیوان خانگی خود را به عنوان یک روال بی فایده تلقی میکنند. صاحب سگ بودن کار آسانی نیست. این یکی از دشوارترین مسئولیت هایی است که تاکنون بر عهده داشته اید. این حیوانات اهلی گرچه فاقد حرف هستند اما مطمئناً به مراقبت و عشقی که ما انسانها ابراز میکنیم نیاز دارند. برای اینکه سگ شما از زندگی سالم و موهای شگفت انگیزش لذت ببرد باید برس زدن به طور مرتب انجام شود. (خواندن بیشتر…)

 

ابزار حرفه ای بُرس خز و موی حیوانات خانگی

شانه برقی مخصوص سگ و گربه برای نظافت مو و شانه کردن آسان بدن حیوانات می باشد. با استفاده از این شانه ی برقی نظافت آسان سگ و گربه با خیال راحت انجام می شود.این دستگاه جایگزینی مناسب برای برس های قدیمی می باشد.دارای یک شانه تیغی دوار الکتریکی ظریف در داخل برای حذف گره مو.با فشردن یک دکمه براحتی شانه را بکار بیاندازید.بسیار کاربردی برای حیوانات خانگی مانند سگ و گربه

برای حفظ بهتر خز حیوان خانگی خود بهتر است هر ازگاهی با این شانه ی برقی آنها را شانه کنید تا علاوه بر شانه کردن و مرتب کردن موهای حیوانات خانگی تان باعث نرم تر شدن و زدودن موهای اضافی و درهم خورده ی حیوان شوید.همچنین گره ی موهایش را بجای کشیدن توسط تیغه های چرخان این شانه قیچی کرده و براحتی باز کنید و باعث اذیت حیوان هم نمی شوید.

آیا شما از آن دسته که از افرادی که از شانه های حرفه ای برای حیوان خانگی خود نظیر سگ و گربه استفاده میکنند هستید؟ اگر این کار از قبل انجام میدادید که عالیست اما مزایای این شانه ها چیست؟ دانستن بیشتر در مورد دلایلی که دامپزشکان همیشه توصیه می کند که این شانه ها را برای سگ خود تهیه کنید مهم است.

 

شانه و برس برقی موی سگ و گربه گره بازکن


دلایل زیر از مهمترین علل و مزایای شانه کردن موهای سگ و گربه خانگی شماست:

ریزش موی حیوان را کنترل می کند

شانه های برقی ابزار حرفه ای و شگفت انگیز نظافت نظافت سگ ها هستند. این موارد در کنترل ریختن مو استثنایی است. بسته به شرایط می توانید هر چند وقت یکبار خز هایشان را برس بزنید. اگر احساس می کنید سگ شما بیش از حد معمول دچار ریزش مو می شود می توانید دو بار شانه کنید.

گوریدگی مو

گوریدگی موی حیوانات از علل اسیب دیدگی خز آن هاست. برای جلوگیری از این موضوع حتما به طور منظم موهای آن ها را شانه کنید تا از گوریدگی و گره مو خلاص شوند.

ماساژ بدن

بعضی از سگ ها وقتی خز آنها را برس و شانه می زنند واقعاً دوست خواهند داشت. این به دلیل کیفیت شانه های مخصوص نظافت سگ است که فشار غیرضروری به بدن حیوان خانگی شما وارد نمی کند و به آنها کمک می کند تا از روند کار لذت ببرند.

دیگر نیازی به نبرد با آنها نخواهید داشت که موهای خود را برس بزنند. بهترین قسمت ماجرا این است که آنها از شما می خواهند که ماساژ را با شانه های حرفه ای نظافت سگ انجام دهید. این شانه ها بسیار بی خطر هستند و فواید زیادی دارند. آنها نه تنها یک تجربه بدون دردسر را فراهم می کنند بلکه باعث می شوند سگ شما هم علاقه مند شود و خودش از شما بخواهد.

حفظ مبلمان منزل

شاید تعجب کنید که شانه کردن خز و موی سگ و گربه می تواند سرویس مبلمان شما را حفظ کند. سوال این است که چگونه ؟ پارچه و مبلمان به دلیل خزیدن حیوانات اهلی و خانگی مثل گربه و سگ به مرور از بین می رود. ممکن است شما همزمان با عادت کردن به آن ها در خانه به یک باره احساس نکنید. اما حتما از کسانی که به منزل شما می آیند بپرسید می توانند تفاوت را نسبت به خانه و مبلمان شما بگویند. اما به دلیل اینکه شانه های حرفه ای نظافت سگ ، ریختن مو را مهار می کند از خرابی و فرسودگی مبلمان شما جلوگیری میکند.

گردش خون را افزایش می دهد

یک ماساژ منظم و لمس نرم با شانه و برس برقی حیوانات باعث افزایش گردش خون سگ یا گربه شما شده و باعث سلامتی آنها می شود.

آنها را فعال می کند

آیا تاکنون شنیده اید که شانه زدن و ماساژ موهای سگ و گربه شما می تواند او را فعال تر کند؟ بعد از یک ماساژ خوب چه حسی دارید؟ دقیقا به همان روشی که شما لذت میبرید حیوان خانگی شما هم همان را احساس می کند و لذت می برد. ماساژ دادن به آنها با این شانه های حرفه ای باعث کاهش خستگی شده و آنها احساس فعالیت بیشتر می کنند.

مو و خزهای حیوانات را درخشان ، براق و سالم حفظ میکند

آیا تا به حال قرص یا داروی براق کننده برای سلامت مو و خز حیوان خانگی خود خریده و استفاده نموده اید؟ اگر جواب شما مثبت است باید بدانید این کار هرگز ضروری نبوده است. چیزی که لازم و مناسب این امر بوده است شانه مناسب برای براش روی خز حیوانات خانگی شما بوده است. همانطور که امتداد طول بدن سگ یا گربه خود را برس و شانه می کنید جریان خون به قسمت های مختلف بدن می رسد و فواید سالم بسیاری را به همراه دارد. گردش خون یکی از آنهاست. همچنین بینایی چشم و سایر ارگان های بدن را تقویت می کند.

شانه و شستشوی حرفه ای سگ ها از شر موهای مرده خلاص می کند

خلاص شدن از شر موهای شل و مرده در صورت تمایل به داشتن یک کت تمیز و همچنین خانه شما مهم است. این خزها روی بدن حیوان خانگی شما می ماند و به همه جا می رسد. گاهی مجبورید حتی هنگام پوشیدن لباس روزانه خود سر این موضوع آن را عوض کنید. برس زدن مو و پشمینه سگ شما به کاهش پراکندگی موهای سست کمک می کند و مشکلات بسیاری را که به دلیل خز با آنها روبرو هستید مرتب میکند. برای تاثیر و نتیجه بهتر بدنو موی آنها را با شامپوی حرفه ای سگ و گربه به طور مرتب شستشو دهید.

نتیجه گیری

هیچ چیز در مقایسه با عشقی که با حیوان خانگی خود به اشتراک می گذارید نیست. از نظر برخی ، تنها خانواده آنها حیوانات خانگی هستند. شما باید پیوندی را که صاحب سگ با حیوان خانگی خود به اشتراک می گذارد درک کنید. و این پیوند مسئولیت های زیادی را با آن به همراه دارد. اما نگران نباشید. خیلی خوب می توانید روی آنها کنترل داشته باشید.

برای اکثر مشکلات مربوط به سلامتی حیوان خانگی نظیر گربه و سگ و تمیز بودن خانه ، با شانه های حرفه ای نظافت می توانید این مشکلات را حل کنید. مطمئننا  نظافت درست حیوانات خانگی نظیر گربه و سگ تغییرات شگفت انگیز زیادی را به همراه خواهد داشت. پس چرا وقتی می توانید کارهایی را در خانه به راحتی و لذت انجام دهید برای دامپزشکی هزینه کنید.


 

برس گره باز کن مو سگ

 

ویژگی های شانه برقی موی حیوانات

بدون کشیدن ، درد و استرس ، گره ها و گوریدگی ها را فوراً از موی حیوان خانگی خود جدا کنید.

تیغه های چرخشی برقی گره ها را با لمس یک دکمه از بین می برد.

ابزار نظافت Knot Out در حالی که تیغ ها را با اطمینان از پوست دور نگه دارید ، به سادگی سگ یا گربه خود را ماساژ می دهید.

برس های قدیمی ، دامادها و لوازم را با یک ابزار موبایل جایگزین کنید.

استفاده از آن آسان بوده و به ابزار مورد علاقه شما برای پاکیزگی مو تبدیل خواهد شد.

 

ویدیوی عملکرد برس برقی و گره بازکن knot out

 

 

برس برقی گره باز کن جدید با کیفیت بالا

این برس یا شانه برقی ابزار نهایی نظافت حیوان خانگی شماست که با خیال راحت شانه ها و گره ها را باز کرده و سامان میدهد. یک وسیله عالی برای همه نژادهای سگ و گربه بوده که تیغه های چرخان شیب دار شانه به شما این امکان را می دهد موها را به سادگی به پایین بکشید. این تیغه ها به شما این امکان را می دهند که فقط با فشار یک دکمه گره را باز کنید به این معنی که برای حل کردن آن نیازی به کشیدن گره نخواهید داشت. با استفاده از این ویژگی قادر خواهید بود بدون ایجاد درد یا ناراحتی هنگام انجام این کار ، از گره های موجود در کت حیوان خانگی خود خلاص شوید. این یک ابزار نظافت آسان و سریع است تا بتوانید خز حیوان خانگی خود را به خوبی حفظ کنید.

باز کردن ژولیدگی و گره های مو حیوان

با این برس برقی بدون کشیدن ، درد و استرس ، گره ها و گوریدگی ها را فوراً از موی حیوان خانگی خود جدا را کنید. با ابزار نظافت Knot Out در کنار شانه کردن به سادگی سگ یا گربه خود را ماساژ می دهید. برس ها و وسایل قدیمی را با یک ابزار جدید جایگزین کنید.تیغه های چرخان با لمس یک دکمه با خیال راحت گره ها را از گوریدگی جدا می کنند. تیغه های چرخان در واحد مجرا قرار می گیرند ، بنابراین هرگز با پوست حیوان خانگی شما تماس نمی گیرند. موی سگ و گربه شما را مرتب و صاف می کند.

 

Electric pet grooming Comb Knot Out

 

مشخصات کالا

شانه قیچی برقی برای نظافت مو و شانه کردن آسان بدن حیوانات

دارای یک شانه تیغی دوار الکتریکی ظریف در داخل برای حذف گره مو

بسیار کاربردی برای حیوانات خانگی مانند سگ و گربه

کارکرد آسان تنها با فشردن یک دکمه

جنس : پلاستیک ABS

کارکرد با ۴ عدد باتری AAA

با روندی خوشایند برای حیوان بدون آزار

 

برس برقی حیوانات خانگی سگ و گربه شانه برقی گره باز کن مو knot out قیمت ارزان

 

قیمت: ۵۵,۰۰۰ تومان

لینک خرید