ردیفنام محصولتعدادافزودنکاستنقیمت (تومان)حذف
جمع کل خرید 0
پرداخت ×

فروشگاه اینترنتی لردیا

خرید اینترنتی کالا با تنوع بالا و قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لردیا

0939-40-45-145
پیام تلگرام واتس

بررسی لزوم بیمه محصولات الکترونیکی و دیجیتال

آیا بدنه گوشی باید ضمانت طولانی شود؟

extended-warranties

 

هنگامی که شما یک گوشی هوشمند، تلویزیون، و یا لپ تاپ جدید می خرید یک فرصت خوب برای دریافت ضمانت نامه محصول ارائه شده دارید. در فروشگاه ، کارکنان فروش اغلب اصرار بر تمدید ضمانت نامه برای لوازم الکترونیکی مصرفی در نظر میگیرند. این آیا به خاطر ترس آنهاست که مبادا شما به دستگاه خود صدمه بزنید، و یا به دلیل تمدید ضمانت نامه که برای آنها بسیارسودآور است؟ ما تصمیم گرفتیم این موضوع را با یک کارشناس در میان بگذاریم.

“نظر سنجی خوانندگان ما نشان میدهد که تمدید ضمانت معامله ای خوب است ولی این اکثر مصرف کنندگان این طور نیست”  گلن سردبیر مجله الکترونیک برای مصرف کنندگان می گوید:  “بسیاری از محصولات قابل اطمینان هستند و در طول دوره پوشش داده شده قابل شکستن نیستند و برنامه هزینه های تعمیر ممکن است هرگز مورد نیاز و استفاده نباشد.”

اما مواردی وجود دارد که ممکن است نیاز داشته باشد.

برخی از افراد با دانستن پوشش کامل ضمانت نامه احساس راحتی بیشتری می کنند. اگر شما احساس می کنید این احتمال وجود دارد که شما پشتیبانی اضافی و یا پوشش برای صدمات ناشی مورد نیاز شما می باشد حتما از آن استفاده کنید.

 

در مورد بیمه های گوشی هوشمند چه میدانید؟

مطالعات مختلف ما در طول سال نشان می دهد که در هر نقطه ۳۰ تا ۵۰ درصد از گوشی های هوشمند قربانی نوعی حادثه شده اند. در ابتدا مشکل ساده ای بر روی صفحه نمایش و یا بدنه آن افتاده و یا گوشی درون توالت افتاده است و یا صفحه نمایش آن پس از سقوط ترک خورده است.

مرتبط: تقریبا ۱ نفر از ۵ نفر گوشی اش در توالت افتاده است.

وضعیت در مورد رایانه های شخصی، تلویزیون، و دوربین چگونه است؟

احتمال اینکه شما در واقع نیاز به تعمیر این وسایل داشته باشید نسبتا کم است. بنا به گزارش های داده های نظرسنجی مصرف کننده در مورد شکستن این وسایل، آمار به شرح زیر است:

رایانه های شخصی (لپ تاپ ها، کامپیوترهای رومیزی، نوت بوک) دارای نرخ تعمیر ۲۴ درصد
تلویزیون ها دارای نرخ تعمیر ۷ درصد
دوربین های شاخه ای و نقطه ای دارای نرخ تعمیر ۵ درصد
دوربینهای SLR یک نرخ تعمیر ۸ درصد

ترجمه و تنظیم: لــردیــا