اسکوتر کودک

بدنه تمام آلومینیوم دارای چرخ های شب رنگ دارای رکاب طرفین

 

اسکوتر کودک

 

توضیحات محصول:

اگر برای نسل‌های گذشته دوچرخه و سه چرخه وجود داشت و رسیدن به آن از آرزوهای کودکان بود بچه‌های امروزی اسکوتر، ماشین شارژی و … را هم در میان اسباب بازی‌های خود دارند. اسکوتر از وسیله ها و اسباب بازی های مفید برای کودکان است زیراهم مانند دوچرخه موجب تحرک بیشتر عضلات و تقویت روحی و جسمی بیشتر کودکان در هنگام بازی میشود. به وسیله اسکوتر توده های ماهیچه ای پاهای فرزندتان بسیار قوی خواهد شد و شما نیز با خرید اسکوتر کودک ضمن آموزش و بازی, کودک خود را به ورزش تشویق خواهید کرد.

 

از جمله فواید اسکوترسواری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تجربه هیجان: اسکوترسواری جزو ورزش‌های هیجانی است. بچه‌ها معمولا از تجربه سرعت و حس وزش باد بر صورت‌شان به وجد می‌آیند.
  • کمک به برقراری تعادل: کودک‌ با اسکوترسواری یاد می‌گیرد موقع حرکت یا دویدن تعادلش را حفظ کند. این بازی تمرین خوبی است تا کودک‌تان بعدها دوچرخه‌سواری را راحت‌تر یاد بگیرد.
  • افزایش اعتمادبه‌نفس: وقتی کودک‌تان پیشرفتش را در اسکوترسواری ببیند، اعتمادبه‌نفس بیشتری هم پیدا می‌کند.
  • تقویت عضله‌سازی و استقامت جسمی: کودک‌ برای اسکوترسواری باید حرکاتش را طوری هماهنگ کند که حین حرکت نلغزد و همین برای تقویت استقامت جسمی تمرین مفیدی است. اسکوترسواری درکل بازی پرتحرکی است و به تقویت عضله‌سازی هم کمک می‌کند.
  • تمرین رعایت نکات ایمنی: کودک برای اسکوترسواری باید کلاه ایمنی و زانوبند استفاده کند. وقتی پیش از هر بار اسکوترسواری به کودک‌تان یادآوری کنید که اول ایمنی بعد بازی، کم‌کم یاد می‌گیرد که بعدها هم در انجام فعالیت‌هایی مثل دوچرخه‌سواری و بعدتر رانندگی نسبت به رعایت نکات ایمنی بی‌توجه نباشد.
  • یادگیری مهارت‌های ارتباطی: اسکوترسواری گروهی در پارک فرصتی است تا کودک‌تان درزمینه مهارت‌های اجتماعی و بازی‌های تیمی هم رشد کند.

 

ویژگی های اسکوتر کودک

» بدنه تمام آلومینیوم

» دارای چرخ های شب رنگ

» دارای رکاب طرفین

» در چهار رنگ ابی، سبز، قرمز و صورتی

» دارای زنگ

» دارای ترمز پدالی و دستی روی فرمان

» تاشو و دارای بند قابل حمل

» تنظیم ارتفاع فرمان

» مناسب برای کودکان زیر ۱۲ سال

 

اسکوتر دوچرخ و سه چرخ

موارد توصیه برا اسکوتر سواری

کودکان را هرگز بدون تمهیدات ایمنی روانه اسکوترسواری نکنید.  حتما لوازم ایمنی موردنیاز برای اسکوترسواری را جداکانه تهیه کنید. لوازم مورد نیاز برای ایمنی بیشتر کودک در هنگام اسکوتر سواری را در زیر مشاهده میکنید:

  • کلاه ایمنی: کلاه ایمنی حتما باید سایز سر کودک باشد. سایز اشتباه می‌تواند جلوی دید کودک تان را بگیرد. ضمن اینکه اگر کلاه ایمنی گشاد باشد، بندها به‌خوبی زیر چانه سفت نمی‌شوند و کلاه مدام لق خواهد زد. در این حالت کلاه ایمنی نمی‌تواند کارکرد مخافظتی درستی برای جلوگیری از ضربه به سر داشته باشد.
  • دستکش: دستکش به‌ اندازه کلاه ایمنی ضروری نیست.
  • زانوبند و آرنج‌بند: اینها هم به اندازه کلاه ایمنی ضروری نیستند. اما به‌هرحال از آسیب‌های ضربه به هنگام زمین‌خوردن می کاهند.

 

اسکوتر کودک پایی

 

فواید اسکوتر برای کودکان

» بازی با اسکوتر مهارت‌های اجتماعی کودک شما را ارتقا می‌بخشد.

» بازی با اسکوتر به کودک کمک می‌کند تا هیجان خود را تخلیه کند.

» بازی با اسکوتر رشد جسمانی کودک شما را افزایش می‌دهد.

» بازی با اسکوتر قوه تخیل کودک شما را پی ریزی می‌کند.

 

 

 

خرید و قیمت اسکوتر کودک
عکس اسکوتر کودک

 

قیمت: ۳۹۰,۰۰۰ تومان

لینک خرید

 

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/xWSmFn