اسکوتر تعادل هوشمند شارژی

Smart Balance Wheel

 

اسکوتر تعادل هوشمند

 

در گذشته ای نه چندان دور وسایلی همانند اسکوتر‌های برقی فقط در فیلم‌های علمی ، تخیلی دیده می‌شد ، ولی امروزه به جایی رسیده‌ایم که این گونه وسایل به سرعت در حال فراگیر شدن هستند. اسمارت بالانس ویل ( اسکوتر هوشمند برقی ) ، محصول جدیدی است که می توانید از آن به عنوان وسیله برای حمل و نقل ، ورزش ، بازی ، رقص و …. استفاده نمایید ! ویژگی های اسکوتر برقی هوشمند اسمارت ویل Smart Balance Wheel :

 

اسکوتر هوشمند

 

توضیحات محصول اسکوتر هوشمند:

اسمارت ویل از ۴ سنسور که در انتهای کف پایی ها است تشکیل شده که با قرار گرفتن پا بر روی آن محل، سیستم جایرو (حفط تعادل) آن فعال شده و با ایستادن بر روی آن دستگاه تعادل شما را برای جلوگیری از زمین خوردن حفظ می کند. این اسکوتر برقی هوشمند از ۲ موتور مجزا در قسمت راست و چپ تشکیل شده است تا با تغییر زاویه پا بتوانید به راحتی به هر یک از موتور ها فرمان جداگانه داده و در همان جا دور خود دور بزنید.

در پشت اسکوتر برقی هوشمند سوکت شارژ آن تعبیه شده است که با اتصال شارژر به آن، دستگاه شارژ می شود. در همان قسمت و در کنار سوکت شارژ دکمه ای نیز قرار دارد که وظیفه روشن و خاموش کردن دستگاه را عهده دار است که با فشار دادن دکمه دستگاه روشن و آماده به کار می شود. در این اسکوتر هوشمند ۲ چراغ وجود دارد که با فشردن پا بر روی هر یک از سنسور ها، چراغ ها روشن می شود و شروع به چشمک زدن می کنند این چراغ ها علاوه بر زیبایی بخشیدن به دستگاه باعث می شود تا در هنگام حرکت در جاهای تاریک بتوانید جلوی خود را ببینید .

در روی اسکوتر برقی ۲ نشانه گر وجود دارد که یکی از آنها نشان دهنده میزان شارژ دستگاه و دیگری نشان دهنده وضعیت سنسور تعادل می باشد که درصورتی که به صورت صحیح بر روی اسمارت بالانس ویل بایستید رنگ چراغ به صورت سبز خواهد بود و درصورت ایستادن اشتباه قرمز می شود .

 

 

Smart Balance Wheel

 

ویژگی ها:

– وزن دستگاه : ۱۲ کیلوگرم

– حداکثر وزن قابل حمل : ۱۰۰ کیلوگرم

– سرعت : حداکثر ۱۵ کیلومتر بر ساعت

– حداکثر شیب قابل حرکت ۱۵ تا ۲۰ درجه

– مسافت طی شده با شارژ کامل : ۲۰ کیلومتر

– قدرت موتور : ۲۵۰ وات به همراه تایرهای تیوبلس ۶٫۵ اینچی

– باطری : سامسونگ ۳۶ ولت ۴٫۴ آمپر

– زمان شارژ شدن: ۲ ساعت

– رنگ های موجود : سفید – زرد – آبی – مشکی

 

اسکوتر ایستاده برقی شارژی