water-dancing

 

اسپیکر رقص آب واتر دنس

water dance

 

اسپیکر رقص آب، قدرت خروجی ۶ وات ، صدای بلند و شفاف، بدون نیاز به باطری، در دو رنگ سفید و مشکی، این اسپیکر با کابل usb کار می کند.

بدون هیچ محدودیتی ، بدون نیاز به باطری

در هر مکان و هر زمان براحتی از این اسپیکر استفاده نمایید.

 

اسپیکر_رقص_آب

 
اسپیکر واتر دنسینگ یک بلندگوی استریو است که قدرت خروجی آن ۶ وات می‌باشد و برای اتصال به لپ‌تاپ بسیار مناسب است. این بلندگو از طریق جک استاندارد ۳٫۵ میلی‌متری به دستگاه‌های دیگر متصل می‌شود و انرژی مورد نیاز خود را از پورت USB تامین می‌کند، به همین دلیل شما می‌توانید این بلندگو را به هرکجا که دوست دارید ببرید و در کنار خانواده و دوستان خود از گوش دادن به موسیقی‌های مورد علاقه خود با صدای این بلندگو لذت ببرید.صدای این اسپیکر کیفیت و شفافیت خوبی دارد، اما چیزی که این اسپیکر را نسبت به سایر بلندگوهایی که تا به حال دیده‌اید خاص و منحصر به فرد کرده است استفاده از اکولایزر رنگی آب در طراحی آن می‌باشد که زیبایی خاصی به این بلندگو بخشیده است. این اسپیکر را در دو رنگ سفید و مشکی به بازار ارایه کرده است. در کل این بلندگوی از نظر طراحی بسیار زیبا و از نظر کیفیت صدا در رده نسبتاً خوبی قرار دارد.

این اسپیکر را در دو رنگ سفید و مشکی به بازار ارایه کرده است. در کل این بلندگوی از نظر طراحی بسیار زیبا و از نظر کیفیت صدا در رده نسبتاً خوبی قرار دارد.

 

 

ویدیو محصول واتر دنسینگ


 

این اسپیکر با کابل usb کار می کند.

هنگام استفاده از این اسپیکر همه نگاه ها به زیبایی و جذابیت فوق العاده آن جذب می شود.

 
waterdance
 

اسپیکرهای واتردنسینگ هم به لپ تاپ وصل می شود و هم قابلیت اتصال به گوشی های موبایل را دارا می باشند و
هم این طور mp3 player و هر وسیله ی دیگری که دارای فیش خروجی صدا باشد.

از صدای با کیفیت و شفاف همراه با رقص نورهای ایجاد شده لذت دو چندانی از گوش دادن به موزیک ببرید.

دارای ویژگی منحصر به فرد که در داخل آن با استفاده از آب و نورهای لیزر هماهنگ با صدای خارج شده از اسپیکر ، رقص نورهایی جذاب و رویایی ایجاد می کند. صدای بلند و شفاف با یک اسپیکر منحصر به فرد و بدون نیاز به باطری
 

laptop_speaker

 

قیمت: ۷۵,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg