اسپادانا مدل AJ-225R

دستگاه تصفیه آب جدید سر شیر آب کلیک کنید

 

اسپادانا دستگاه تصفیه آب

 

تصفیه آب سر شیری اسپادانا

اسپادانا تصفیه آب : آب سالم و تصفیه شده برای هر انسانی ضروری است. برای نوشیدن ، پخت و پز و سایر موارد روزمره مانند مسواک زدن ، شستن میوه ها و … این نه تنها زندگی ما را سالم تر می کند بلکه اهداف بهداشتی را نیز برآورده می کند. رایج ترین و آسان ترین روش برای تصفیه آب فیلترهای تصفیه آب است که به سر شیر نصب میشوند و براحتی برای خانه یا محل کار شما مناسب است که عملکرد بسیار سریع دارند و باز و بست و جابجایی آسان از اتاق به اتاق دیگر به سهولت انجام میشود.

با اینکه آب های لوله کشی دارای سلامت و استاندارد لازم هستند ولی نوشیدن آب فیلتر شده دارای چندین مزیت نسبت به آب شیر استاندارد است که می تواند هم سلامت و هم سبک زندگی شما را بهبود بخشد. فیلترها بعنوان آخرین خط دفاعی بین بدن و صدها سمی که ممکن است در آب شیر وجود داشته باشند ، خدمات ارزشمندی را ارائه می دهند. با حذف انتخابی آلاینده های خطرناک و انواع مختلفی از باکتری ها و ویروس ها از ترکیبات فلوئور ، کلر ، جیوه ، سرب ، سموم دفع آفات و انواع دیگر ذرات از آب آشامیدنی ، آب سالم تری را برای شما فراهم میکنند و با از بین بردن این مواد باقیمانده در آب یا لوله ها و مسیر آب که از شیر خارج می شوند ، فیلترها آب آشامیدنی با بو و طعم بهتری ارایه میدهند.

با تهیه سرشیر تصفیه آب اسپادانا با هزینه بسیار کم سرمایه گذاری بزرگی میکنید. علاوه بر اینکه صاحب فیلتر و تصفیه آب قابل اعتماد میشوید در هزینه های خرید بطری آب معدنی و یا دستگاه های تصفیه بزرگ صرفه جویی می کنید و سلامت خود ، اعضای خانواده و کودکان را تضمین میکنید.

 

سر شیر تصفیه آب اسپادانا

 

سالم تر

محافظت از بدن در برابر بیماری و ترویج سلامت ، روز به روز یکی از بزرگترین فواید مرتبط با آب تصفیه شده است. نه تنها آب خالص و سالم باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود ، بلکه  کلر موجود در آب را نیز از بین می برد که به سرطان ارتباط دارد. آب آشامیدنی تمیز و سالم برای رشد در کودکان ضروری است ، به همین دلیل آبی که مواد شیمیایی و ناخالصی های آن از بین رفته است ایده آل است. به همین دلیل ، آب تصفیه شده برای خانم های باردار نیز مفید است تا خطر نقایص هنگام تولد را کاهش دهد.

برای پخت و پز دیگر دغدغه پر کردن از شیر آب را نداشته باشید و یا در پایان روز ، کافیست تا با خیال راحت کتری خود را از شیر آب با تصفیه آپادانا پر کنید و نوشیدنی خوش طعم خود را نوش جان کنید و خستگی روز را از تن بیرون کنید و لذت ببرید.

آلاینده های شناسایی شده در آب های شهری شامل موارد زیر می شوند:

• فلوراید
• کلر
• THM
• کلرامین
• ترکیبات آلی فرار

آلاینده های متداول موجود در آب چاه ها شامل موارد زیر است:

• باکتری ها و ویروس ها
• ترکیبات آلی فرار
• ذراتی مانند خاک و زباله
• عناصر رادیواکتیو

 

espadana

ارزان تر

 

دستگاه تصفیه سر شیر آب اسپادانا Espadana یک روش واقعاً کارآمد و مؤثر برای تصفیه آب آشامیدنی ات و گزینه خوبی برای صرفه جویی در زمان و مکان است. نصب یک فیلتر سر شیر آب ، بدیهی است که به جای خرید دستگاه های بزرگ و جا گیر تصفیه آب صرف هزینه کمتری دارد و انتخابی ایده آل برای آشپزخانه است.

آب تصفیه شده علاوه بر اینکه در هزینه های شما برای خرید بطری آب معدنی و یا دستگاه های بزرگ صرفه جویی میکند، یک راه حل بسیار دوستانه برای محافظت از محیط زیست مقابل بطری های پلاستیکی است.

 

در زیر انواع اب آشامیدنی قابل استفاده را بررسی کردیم که برای افزایش آگاهی لازم است بدانیم:

آب بهار یا چشمه ها

هرچند که آب چشمه خالص است ، اما در واقع از چشمه تازه حاصل نمی شود. این اساساً از منابع زیرزمینی تهیه می شود. در حقیقت ، برخی منابع ادعا می کنند که به اصطلاح آب چشمه حاوی فتالات ، آرسنیک ، کولیفرم و سایر آلاینده ها است.

آب مقطر

آب مقطر نوعی از آب تصفیه شده است که از طریق تصفیه سرعتی که شامل تراکم و جوش  است عبور می کند. این فرایند کلی همزمان هم آلودگی ها و هم مواد معدنی طبیعی را از بین می برد. بنابراین می توانید آب تمیز داشته باشید اما با کمبود مواد معدنی

آب بطری

آب بطری نوشیدنی در حالی که مطمئن از کیفیت آن مطمئن هستید ، برای نوشیدن بی خطر است. ولی خرید داپم این بطری ها هزینه بر است. اگر از بطری های آب استفاده می کنید ، به این معنی است که مرتباً آنها را خریداری می کنید و بطری های خالی را به زباله می اندازید ، و علاوه بر این ، آن بطری ها قابل بازیافت نیستند. در نهایت این بدان معناست که شما در ازای استفاده از آب تمیز به طبیعت آسیب بسیاری وارد می کنید. از آنجا که فیلترهای آب ، مواد خطرناک را به درستی دفع می کنند ، در نهایت به حفظ ایمنی و محافظت از محیط کمک می کند.

* در اصل آب تصفیه شده همان آب است که از شیر آب شما می آید اما در نوشیدن آن راهی بهتر و سالم تر است. هنگامی که آب تمیز را به مصارف خانگی خود اضافه می کنید ، برای آشامیدنی و اهداف دیگر ، می توانید خانواده خود را از انواع مشکلات بهداشتی ناشی از آب ، که ناشی از ویروس ها و آلودگی های خطرناک است ، دور کنید.

 

بسته بندی تصفیه آب اسپادانا

 

اسپادانا  AJ-225R

دستگاه تصفیه آب ایرانی اسپادانا مدل AJ-225R از نوع بدون مخزن می باشد و بنابراین فضای بسیار اندکی را اشغال می نماید و به دلیل عدم نیاز به برق و باتری، استفاده از آن بسیار ساده است. این مدل تصفیه آب از نوع سر شیری است و می توانید به انواع شیر آلات متصل نمایید. بر روی این کالا یک پیچ مخصوص برای تنظیم خروجی آب در سه حالت معمولی، دوشی و تصفیه شده تعبیه شده است. فیلتر این محصول شامل پارچه مخصوص نمدی شکل و دانه های زغال فعال است که به خوبی می تواند انواع املاح، رنگ و بو را از آب جدا نماید. بر روی این محصول یک فیلتر اضافی نیز وجود دارد. دقت داشته باشید در حالت تصفیه از آب داغ استفاده ننمایید.

 

ویدیو عملکرد محصول

 

 

قابلیت ها

این دستگاه تصفیه کننده آب با داشتن سه حالت شستشو مختلف و همچنین ظرفیت فیلتر مناسب می تواند یکی از بهترین انتخاب ها در بین دستگاه های تصفیه کننده آب موجود در بازار ایران برای کاربری خانگی باشد. دستگاه تصفیه آب مدل AJ-225R را می توانید در هر کدام از حالت های دلخواه شستشو معمولی، شستشوی دوشی و یا در حالت تصفیه تنظیم نمایید.دارای ظرفیت تصفیه ۲۴۰۰ لیتر و مناسب استفاده برای بیماران و سالمندان می باشد.

 

فیلتر آب اسپادانا

 

ویژگی ها

» قابل نصب بر روی انواع شیرآلات:

این دستگاه تصفیه آب به راحتی بر روی انواع شیرآلات نصب می شود.

» دارای سه حالت مختلف

» بر طرف کننده بو

این دستگاه بو را هم کاملا تصفیه می کند و آب کاملا سالم بدون هیچ بویی می شود.

» برطرف کننده رنگ و املاح آهکی

تمام املاح رنگی و آهکی آب را تصفیه می کند و آب کاملا سالم و بی رنگ می شود.

» ظرفیت تصفیه هر فیلتر ۲۴۰۰ لیتر

» تعداد فیلتر : ۲

» انواع فیلتر : فیلتر نمدی و کربن فعال

» مواد فیلترشونده : میکروب ، ذرات معلق ، باکتری ، املاح سنگین

» نشان گر زمان تعویض فیلتر

» کارکرد بدون نیاز به برق و باتری

» یکسال ضمانت

 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:  سردوش تصفیه آب حمام