استیک ماسک با عصاره چای سبز

پاکسازی عمیق پوست > متعادل سازی چربی پوست > سفیدکنندگی و آبرسانی عمیق > رفع لک و جوش

 

استیک ماسک صورت گرین چای سبز

 

پوست سالم ربان گویای سلامت درونی بدن

زیبایی و شفافیت پوست امروزه برای همه چه زن و چه مرد امری مهم تلقی میشود و افراد با پوست شفاف و سالم از جذابیت و اعتماد به نفس بالاتری در ارتباط با دیگران برخوردارند. ضمن اینکه پوست نقش مهمی را در حفظ سلامتی بدن دارد و به عنوان اولین خط دفاعی بدن شناخته می شود. با محافظت و اهمیت به پوست خود در جوان و شاداب نگه داشتن آن بکوشید. بسیاری از داروها و سبک زندگی ناسالم باعث آسیب رساندن به این اندام می شوند بنانبراین باید راهی مناسب را برای تغذیه و پاکسازی پوست درنظر بگیریم. پوست سالم میتواند نوع تغذیه , تحرکات ورزشی و میزان اهمیت دادن فرد به خود را نشان دهد.

 

ماسک استیک GREEN عصاره چای سبز

 

استیک ماسک صورت راه حلی به مشکلات پوستی

اگر پوست شما دارای مشکلات پوستی مختلف است استیک ماسک با عصاره چای سبز پاسخگوی مشکلات پوستی شما می باشد. ازجمله فواید درمانی این ماسک شامل ازبین بردن جوش های سرسیاه و سرسفید، رفع کک و مک و لکه ،رفع چین و چروک پوست، پاکسازی عمیق سلول های مرده و منافذ پوست، کنترل و متعادل سازی چربی پوست ، جوانسازی ، سفیدکنندگی و آبرسانی عمیق پوست می باشد.

این ماسک دارای ترکیباتی چون عصاره های گیاه چای سبز ، ویتامینE، گلیسرین ،اسیدهیالورونیک وبسیاری از موادمعدنی دیگر می باشد. اسید هیالورونیک ماده ای است که در از بین بردن ترک ها و آسیب های پوستی تاثیر بسزایی دارد و پوست یک انسان بالغ را همانند پوست کودک نرم و لطیف می کند. نحوه استفاده از استیک ماسک : در مرحله اول پوست را بشویید و تمیز کنید، سپس یک لایه از این ماسک را روی کل صورت می زنید و بعد ۱۰ الی ۱۵ دقیقه با آب ولرم پوست را شستشو دهید.

 

MASK STICK GREEN

ماسک صورت برای جای جوش و رفع لک پاکسازی عمیق پوستی

 

ویژگی ها

استیک ماسک صورت با داشتن سر پیچی استیکی باعث می شود برای پخش کردن ماسک روی صورت دیگر نیازی به تهیه براش نباشد. مناسب هرنوع پوستی اعم از چرب و خشک و مخطط و… . هیچ گونه حساسیت و ممانعتی برای پوست های حساس ایجاد نمی کند.

حجم ۴۰ گرمی این محصول باعث شده است که دارای مقدار زیادی از ماسک درون بسته بندی محصول باشد و درطولانی مدت بتوانید از خواص این محصول بهره مند شوید.پوست های چرب و مخطط دو الی ۳بار در هفته و پوست های خشک یک تا دوبار در هفته از این ماسک استفاده نمایند .آثار جادویی و مفید این ماسک را مشاهده کنید و پوستی صاف و شفاف و نرم را به خود هدیه کنید.

بیشتر بخوانید > نکاتی درباره مراقبت و سلامت پوست

 

نحوه استفاده از ماسک صورت استیک گرین

خرید ماسک استیک گرین green ماسک صورت

 

قیمت: ۸۰,۰۰۰ تومان

لینک خرید