اسب موزیکال

 

اسب موزیکال

 

اسب موزیکال ؛ دکوری جذاب و آرامش بخش

اسب موزیکال یا مری گوراند موزیکال ایده ای خوب برای تزیین اتاق کودکان و نوجوانان است. دکوری جذاب و آرام بخش که گذر زمان را برایتان موزون و دل انگیز می کند .یک روز کاری خسته کننده داشته اید و کودکتان بی قرار است و گریه می کند و شما زمان زیادی برای آرام کردن دلبندتان ندارید ولی او نیاز به یک لالایی گوشنواز و دلنشین دارد، چرخ و فلک فانتزی را کوک می کنید و با صورتی خندان مقابل کودکتان قرار می دهید اسب موزیکال می چرخد و با ریتمی دل انگیز می نوازد و دلبند شما آرام می شود.
به گفته روانشناسان اشیاء متحرک توجه کودکان را جلب می کند . وقتی او گریه می کند اسبهای موزیکال می چرخند و او نگاه می کند و چرخ و فلک می نوازد و کودک گوش می دهد و این لالایی موزون و آرام بخش او را به خوابی ناز و عمیق فرو می برد.

 

مری گوراند موزیکال

 

سفر به کودکی

حتی خود شما هم از دیدن اسب موزیکال هیجان نوستالژیکی را در درون خود احساس می کنید که به خاطرات خوب کودکی تان پرتاب می شوید و از تصور دوباره ی آن لحظات شیرین لذت می برید.

نوای دل انگیز این چرخ و فلک حسی را در درون تان بیدار می کند که توصیف ناشدنی است . چیزی در درون تان شما را صدا می زند و این تجربه شیرینی مثال نزدنی است.

چرخ و فلک فانتزی که به آن کراسل نیز می گویند در سه رنگ متنوع آبی، سفید و صورتی متناسب با انواع دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان طراحی شده است این وسیله بی نیاز از هرنوع باتری و شارژر است و به راحتی می توانید با چرخاندن پایه از آن استفاده کنید.

شیک و تک این وسیله ی خاص را برای شما که خوش سلیقه اید.

 

کراسل چرخ و فلک فانتزی

 

ویژگی ها

» جنس: پلاستیک

» ابعاد: ارتفاع ۱۸ سانتی متر قطر ۱۳ سانتی متر

» قابلیت پخش موزیک با کوک کردن بدون نیاز به باتری

» دارای سه رنگ صورتی ، سفید و آبی

» بدون نیاز به باتری و شارژر

 

 

قیمت: ۲۰۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg