اجاق گاز مسافرتی سامسونتی

اجاق گاز کارکرد با گاز کپسولی و گاز شهری

اجاق گاز happy home هپی هوم

اجاق سفری

اجاق گاز مسافرتی : امروز ما برای شما وسیله ای فراهم نموده ایم که به نوعی توسعه یافته پیک نیک است با این تفاوت که دقیقا مانند یک اجاق گاز در منزل عمل می کند. اگر شما اهل گردش و مسافرت هستید دیگر نگران گرم کردن غذای خود نباشید . با آشپزی بر روی این اجاق گاز با قابل حمل آسان حس کنید که در آشپزخانه ی خود آشپزی می کنید.

اجاق سفری کیف دار یا سامسونتی فروشگاه لردیا با نام HAPPY HOME می باشد. وزن سبکی دارد و حجم کمی را اشغال میکند. با این اجاق هپی هوم میتوانید در هر مکانی که در سفر اتراق کردید و قصد درست کردن وعده غذایی و … دارید به سرعت و بی معطلی از ان استفاده کنید. از قابلیت خیلی خوب محصول عملکرد آن هم با گاز کپسولی و هم گاز شهری است. گاز کپسولی که با کپسول های سفری کوچک در هر مکان قابلیت استفاده از پیک نیک سفری حرفه ای حتی در نوک قله کوه را فراهم می اورد. گاز شهری هم که قابلیت استفاده از آن را در حیاط ، ویلا ، محل کار و هر جایی که لوله کشی گاز وجود دارد استفاده کنید.

اجاق گاز مسافرتی سامسونتی سبک

طراحی بسیار زیبا، هوشمندانه و ایده آل

مناسب برای مسافرت، پیک نیک، محل کار، منزل و …

قابل استفاده برای پخت و پز یا گرم کردن غذاها

سیستم جرقه زنی اتوماتیک

قدرت حرارت بالا

اجاق گاز سفری

گاز مسافرتی

ویژگی ها

این اجاق مسافرتی بسیار سبک و کم حجم بوده و به راحتی قابل حمل می باشند و قابلیت استفاده در هر مکانی را دارند ، از ویژگی های دیگر آن : قابلیت استفاده با گاز شهری یا کپسول های استاندارد مسافرتی ، پخش شعله مناسب برای پخت یکدست ، فندک و شیر مناسب و از همه مهمتر کیف قابل حمل بسیار عالی ، اشاره کرد.

اجاق های کمپینگ برای استفاده افرادی که با ماشین ، قایق یا اسب سواری سفر می کنند و یا ورزشکاران مختلف و کوهنوردان و … طراحی شده است. از ویژگی برتر آن ها وزن سبک و کیف سامسونت آن برای حمل آسان است. در استفاده از این اجاق گاز نیازی به برق و باتری نیست و در صورت قطع برق ، شما مشکلی در تهیه وعده غذایی برای خانواده خود نخواهید داشت.

happy home gas

اجاق گاز سامسونتی با گاز کپسولی و شهری

قیمت: ۴۹۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/uPQ1GQ