اجاق سه پایه متحرک و مسافرتی Paella

مشعل پاله آ کوچک و دوست داشتنی و قابل جمع شدن

 

چرخش اجاق paella  توسط یک، قلاب و یک بطری پروپان استاندارد انجام می شود و شما را برای طبخ غذایی خوشمزه با paella آماده می کند. به آسانی کار با این اجاق همه افزاد خانواده به راحتی میتوانند با آن کار کنند. این است شروع به پخت و پز ایده آل!!! ( قابل اتصال به یک مخزن گازطبیعی پروپان )

این دو حلقه مشعل از والنسیا باعث ایجاد یک منبع گرما و حتی  توزیع خوب گرما نیز می شود.  نکته جالب و عجیب این است که هیچ نقطه داغ و سوزانی در اجاق پاله آ Paella  وجود ندارد. این اندازه با بهترین تابه ها در اندازه های بین ۳۳ تا ۵۶ سانتی متر مناسب است

این مشعل از قطعات فلزی با رنگ مقاوم در برابر گرما ساخته شده و بر روی دو چرخ پلاستیکی محکم نصب شده است. این اجاق به اندازه کافی با دوام بوده و سالهای زیادی در کنار شما خواهد بود!

Paella-Burner

مشعل دارای دو حلقه متحد المرکز می باشد . حلقه بیرونی ۱۶ و درونی ۸٫۵ اینچ است.

این اجاق با کارکرد با گاز طبیعی و خانگی ساخته شده است و کافی است تا شلنگ گاز را به اجاق Paella متصل کنید. این اجاق گاز تمام سوز به راحتی با وسیله ای شبیه انبردست قابل مونتاژ و کارکرد است و نهایتا ۱۰ دقیقه زمان می برد.

شما به سادگی می توانید این اجاق را به کپسول های گاز هم متصل کنید و در منزل ، ویلا و حتی در مسافرت در کنار وسایل دیگر در صندوق عقب ماشین همراه خود ببرید.

هنگامی که شما در حال استفاده از اجاق paella  پاله آ ، نیستید میتوانید آن را جمع کنید و کنار بگذارید.

این مشعل همه کاره در کشوراسپانیا ساخته شده است.

Paella

 

توضیحات تکمیلی محصول:

قلاب تاشو یک مخزن پروپان استاندارد
دو حلقه کنترل حرارت به طور مستقل
رایگان ۱۷ “پان paella سنتی ، عمل می کند ۸
همراه با تنظیم کننده
ارتفاع:  ۷۵ سانتی متر ، عرض: ۶۳ سانتی متر

قیمت این محصول ۱۹۸ دلار تقریبا معادل ۶۰۰ هزار تومان می باشد.

فروشگاه لردیا در صورت درخواست بالای این محصول به واردات این محصول می پردازد.