استیک آلکالاین

یک فیلتر قابل حمل برای قلیایی کردن و آنتی اکسیدان کردن اب است  و همزمان مواد معدنی از جمله کلسیم و منیزیم را نیز به اب اضافه می کند.

این محصول تکنولوژی ژاپن است و در حال حاضر در ایران به صورت انبوه تولید می گردد.

آب قلیایی

آب قلیایی چیست؟

آب قلیایی آب با pH بالا است، به این معنی است که از آب، قلیایی تر و کمتر اسیدی است. pH خنثی ۷ است، هر ماده ای که PH آن بالاتر از ۷ باشد، قلیایی محسوب می شود، در حالی که هر ماده ای که PH زیر عدد ۷ دارد، اسیدی است. pH آب را می توان با اضافه کردن مواد به آن تغییر داد، و آن را اسیدی تر یا قلیایی تر کرد. با نوشیدن آب قلیایی، شما می توانید بدن خود را قلیایی کنید، و PH آن را به حالت تعادل برگردانید تا از مشکلات مرتبط با اسیدی بودن بدن دور بمانید.

چرا آب قلیایی برای شما مفید است:

افرادی که بدن آن ها حالت اسیدیته بالایی دارد معمولا کمتر از افرادی که بدن آن ها در حالت تعادل قرار دارد احساس سلامتی می کنند. اغلب، داشتن یک بدن اسیدی مربوط به انتخاب شیوه زندگی خاص است که می تواند با تغییر در رژیم غذایی و روش زندگی اصلاح شود. شما می توانید سطح pH بدن خود را با خرید نوار تورنسل و استفاده از آن برای تست بزاق یا ادرار بسنجید. اگر آزمون pH نشان می دهد که ادرار یا بزاق شما بسیار اسیدی است، نوشیدن آب قلیایی یک انتخاب مناسب است.
مزایای نوشیدن آب قلیایی با توجه به تحقیقات

حفظ بدن به حالت کمی قلیایی مزایای زیادی دارد، از بهبود عملکرد شناختی و کاهش زوال شناختی مرتبط با سن، که سبب بهبود عملکرد اندام های مختلف داخلی می گردد گرفته تا شواهدی که نشان می دهد که آب قلیایی ممکن است پیشرفت سرطان را متوقف کند. برخی از مزایای استفاده از آب قلیایی آشامیدنی در زیر آمده است:

مزایای درمانی:

» پیشگیری از بیماری MS

» بالا بردن تراکم استخوان ها بدلیل وجود یون کلسیم (پوکی استخوان)

» درمان افسردگی های ناشی از کمبود یون منیزیم در بدن

» درمان سردردهای میگرنی

» کنترل دیابت (تعدیل قندخون و کاهش استفاده از انسولین)

» مفید برای خانم های باردار (به دلیل وجود یون کلسیم )

» پیشگیری و کنترل بیماری های قلبی و عروقی

» تسکین دردهای قاعدگی

» تسکین دردهای دوران بعد از ترک اعتیاد

» مفید برای مغز و اعصاب

» پیشگیری از سرطان

» پیشگیری از سنگ کلیه اسیدی و کنترل آن

» رفع و درمان یبوست (در یک هفته)

» رفع رفلاکس معده (در یک هفته)

» روشن کردن پوست و کنترل بیماری های پوستی

خواص ویژه آب قلیایی برای ورزشکاران:

» افزایش جذب پروتئین بین ۴۰ تا ۷۰ درصد

» سم زدایی و چربی زدایی از کبد

» کاهش خستگی عضلات

» افزایش اکسیژن رسانی به بدن (به دلیل ریز شدن مولکول های آب)

 

ویدیوی محصول:

 

 

خواص ویژه آب قلیایی برای ورزشکاران:

» نافزایش جذب پروتئین بین ۴۰ تا ۷۰ درصد

» سم زدایی و چربی زدایی از کبد

» کاهش خستگی عضلات

» افزایش اکسیژن رسانی به بدن (به دلیل ریز شدن مولکول های آب)

فیلتر قلیایی اب نوترون یونیزه

 

۱۰ مزیت آب قلیایی

اول از همه آبرسانی بهتره: چون مولکول های آب قلیایی (آلکالاین) ریزترند و سریعتر به سلولهای بدن نفوذ می کنند.

دوم سم زداییه: سم زدایی بدن توسط کلیه ها انجام می شه. سرشار از مواد معدنیه که باعث دفع سموم اسیدی مثل اسید اوریک می شه. دوست داری که با کلیه های سالمتر احساس بهتری داشته باشی؟ منم همینطور!

سوم تعادل pH بدنه: خوردن فست فود و نوشابه گازدار،استفاده از دخانیات،الودگی هوا،عصبی شدن و حتی ورزش کردن  باعث اسیدی شدن بدن می شه که عاقبتش نقص سوخت و ساز بدنه. مثل فشار خون بالا، قند بالا و چربی بالا. مطالعات نشون داده که آب قلیایی با بالا بردن pH خون ۴۰ تا ۷۰% موارد مشکلات سوخت و ساز بدن رو درمان می کنه.

چهارم کاهش وزنه: آب قلیایی باعث می شه تا کالری بیشتری بسوزونید. ثابت شده که با مصرف روزانه آب قلیایی می توانیم در هر ماه ۲درصد وزن کم کنیم. (فکر کنم این یکی رو خیلی ها دوست داشته باشین)

پنجم خواص ضد پیریه: آب قلیایی باعث افزایش کارایی مواد غذایی آنتی اکسیدان، مثل ویتامین C می شه. مهمترین عاملی که باعث پیری می شه رادیکالهای آزاد هستند. آنتی اکسیدان ها با خنثی کردن رادیکالهای آزاد بدن رو در برابر فرسایش و پیری محافظت می کنن. (این می تونه خبر خوبی برای خانم ها باشه)

ششم سلامتی قلب و فشار خونه: آب قلیایی با کاهش کلسترول و افزایش املاح مفید بدن باعث پایین اومدن فشار خون می شه.

هفتم سلامتی کبده: کار کبد سم زدایی و از بین بردن چربی های مضر بدنه. پس آب قلیایی با بالا بردن قدرت آنتی اکسیدانی از تجمع چربی ها توی کبد جلوگیری می کنه.

هشتم سلامت استخوانهاست: وقتی pH خون اسیدی می شه برای جبران از کلسیم استخوانها استفاده می کنه و موجب پوکی استخوان می شه. آب قلیایی با تنظیم pH خون از پوکی استخوان جلوگیری می کنه.

نهم سلامت دستگاه گوارشه: دانشمندا ثابت کردن که آب قلیایی از عوارض گوارشی مثل رفلاکس معده و یبوست جلوگیری می کنه.

و دهم بالا بردن توان ورزشیه: آب قلیایی با خنثی کردن اسید لاکتیک باعث می شه تا کمتر خسته بشید و انرژی بیشتری بر انرژی بیشتری برای ورزش داشته باشید.

 

قیمت: ۷۵,۰۰۰ تومان