آبکش برنج شوی هوم کت

بهترین ظرف صاف کننده و آبکش برنج برای آشپزخانه شما

 

آبکش برنج ظرف شستشوی برنج و میوه و سبزیجات

 

آبکش برنج

آبکش شستشوی برنج و میوه دارای سوراخ های ریز جهت ابکشی اسان است. به طوری که با کمی مایل کردن ظرف آب به راحتی و بدون ریختن برنج و یا محتویات دیگر تخلیه میشود. از این ظرف می توان برای فیلتر کردن سبزیجات یا میوه ها استفاده کرد. از این ظرف چند منظوره کاربردی می توان برای شستن برنج ، سبزیجات ، میوه ها و غیره استفاده کرد. موقع شستن برنج و سرریزکردن آب، هرکار می‌کنیم، چند دانه از برنج‌ها از ظرف بیرون می‌افتند و به هدر می‌روند. برای حل این مشکل یا می‌توانید دست‌ خود را جلوی برنج‌ها بگیرید تا داخل سینک ظرفشویی نیفتند (که البته می‌افتند!) یا از برنج شو استفاده کنید. این آبکش در محلی که می‌خواهید آب را از آن سرریز کنید، آبکشی دارد که دارای انعطاف قابل توجهی است و از ریختن و هدر رفتن برنج یا انواع حبوبات جلوگیری میکند؛ ولی آب را از خود عبور می‌دهد.

 

لگن پلاستیکی شستشوی برنج

 

ویژگی ها

اگر از آبکش های سنتی خسته شده اید و یا وزن آبکش های فلزی آزارتان میدهد ظرف چند منظوره هوم کت بهترین گزینه برای شماست. کاسه چند منظوره را به عنوان صافی و شستشوی برنج ، کاسه آماده سازی ، کاسه مخلوط کن یا ظرف میوه میتوان استفاده کرد. طراحی ویژه کار با آن را راحت می کند ، بسیار سبک وزن بوده و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است. این ابزار صافی زیبا و همه کاره ، به گونه ای طراحی شده است که می توانید از آن بدون آشفتگی و از دست دادن یک دانه برنج کار آبکشی را انجام دهید. این آبکش پلاستیکی از مواد سازگار با محیط زیست بدون BPA ، بدون بو ، پلاستیک درجه یک ساخته شده است.

– تخلیه و شستشو و خیساندن بیشتر غذاها مانند برنج ، سیب زمینی ، کلم بروکلی ، جو ، هویج ، اسفناج ، لوبیا و سایر غلات بزرگ.

یک ابزار عالی در آشپزخانه شما

 

آبکش برنج شوی هوم کت

 

مشخصات کلی

– لگن و آبکش یک پارچه برنج شوی

– قطر دهانه ۲۲ سانتیمتر

– عمق: ۱۵ سانتیمتر

– جای دستگیره

– دارارای سوراخ های آبگیری در دهانه

– طراحی خلاقانه

– کاربری چندگانه

 

 

قیمت: ۶۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg

 

 

محصول مرتبط:

آبکش استیل ۶ پارچه پانچ