اسپری خاموش کردن فوری آتش

اسپری اطفاء حریق فوری فایر استاپ Stop Fire

این اسپری که از ماده اولیه ای به نام سی وان تشکیل شده

با ایجاد کف مخصوص جلوی هرگونه اتش سوزی را میگیرد

 و شما به راحتی وبدون هیچ گونه نگرانی میتوانید

 موقع آتش سوزی از این اسپری استفاده کنید

بسیار کم حجم و کم جا و کاربردی و ضروری

به صورت کف آتش را خفه میکند

جهت استفاده در خودرو ، آشپزخانه ، چادر و …

 

 

توضیحات محصول اسپری خاموش کردن فوری حریق :

شاید ضروری ترین وسیله ای که در هر منزل و یا خودرو ،  وجودش لازم و حتمی است اسپری یا کپسول اطفاء حریق آتش نشانی باشد. آتش سوزی همیشه غافلگیر می کند و همه را به دام خود گرفتار می کند چرا که حادثه هیچگاه خبر نمیکند. حتما میپرسید باید چه کرد؟ خب جواب آن یک کلمه است و آن پیش بینی است. باید با سیستم های هوشمند تشخیص حرارت و دود ، اسپری و یا کپسول آتش نشانی ، سیستم های ایمنی نشت گاز و سایر وسایل از بروز حادثه جلوگیری کرد.

وزن محصول معادل ۵۶۵ گرم میباشد.

 

FireSpray

 

این اسپری خاموش کردن فوری آتش به خاطر وزن کم و سهولت استفاده ، مناسب آشپزخانه منازل و استفاده در ماشین می باشد. نکته مهم قدرت مانور بالا در استفاده از اسپری می باشد و سرعت و دقت عمل شما در خاموش آتش بالا می برد. از این اسپری حتی کودکان نیز می توانند استفاده کرده و آن را حمل کنند. در حالی که در کپسول های آتنش نشانی دیگر حتی افراد بزرگسال و مسن در استفاده از آن به مشکل میخورند.

 

خاموش کردن فوری آتش

 

در لحظه آتش سوزی اولین فکر و اولین عکس العمل ، مهمترین بخش برای مهار فاجعه ای بزرگ است.  زیراهنگام آتش سوزی دیگر وقتی برای فکر کردن و چاره نیست! وقت عمل است! اسپری های آتش خاموش کن همانند همان کپسول های بزرگ آتش نشانی هستند با این تفاوت که در سایز کوچک و کاربری بهتر هستد. شما می توانید چند تا از این اسپری ها را در منزل یا محل کار خود داشته باشید. یکی در اتاق ها و دیگری در آشپزخانه و یا پارکینگ منزل چرا که کار از محکمم کاری عیب نمی کنه !

 

اسپری اتش نشانی

 

قیمت: ۲۵,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/ezqM6G