لارجرباکس

راه و روش بزرگ کردن کیر آلت تناسلی

گلدن سایز ، لارجرباکس ، اکستندر مگنت دار پیشرفته و معمولی

 

هزارن مرد، هـمه روزه جهت بهبود سایز آلت و عملکرد آلتشان به پزشک مراجعه می کنند.

یک آلت تناسلی بزرگتر و قویتر؛ اعتماد به نفس بیشتر و حل مشکلات روحی و روانی را به همراه خواهد داشت.

آخرین دستاورد در اورولوژی، راه حلی جهت دستیابی به این تقاضای مردان است که ظهور و اختراع دستگاه کشنده عضو تناسلی می باشد.

 

ایا آلت تناسلی شما کوچک است؟

همین الان اقدام کنید و مشکل خودتان را برطرف نمایید.

به ثبت رسیده در اداره مالکیت صنعتی ایران

شماره مجوز استاندارد پزشکی: ۱۳۴۸۵

صادرات به کشور آمریکا و اروپا

 

telegram-largerbox

 

بزرگ کردن طول و قطر الت تناسلی

وکیوم آلت تناسلی ، اکستندر مگنت دار

دستگاه اکستندر مگنت دار توانبخشی آلت مردان

بلندتر شدن آلت ، اصلاح انحرافات آلت ، درمان بیماری پیرونی (PEYRONI)

دستگاه اکستندر مگنت دار، کشنده عضو آلت تناسلی مردان (Golden erect XL) محصول روناس طب با مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

تایید شده توسط متخصصان ارولوژی، بیماری های مجاری ادرار و دستگاه تناسلی

 

راه و روش های بزرگ کردن آلت تناسلی و کیر

 

انواع دستگاه اکستندر روناس طب:

۱- اکستندر مگنت دار (Extender Device):تنظیمات دستی (همین محصول)

۲- پرو اکستندر با تنظیمات نیمه اتوماتیک

۳- اکستندر

 

توضیح دستگاه:

دستگاه کشنده عـضو تناسلی وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید که این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک ساپورت پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد.

 

دستگاه اکستندر یک نیروی تدریجی و مداوم حدود ۶۰۰ تا ۱۵۰۰ gr/cm2 را به مقطع آلت وارد میکند که این نیروی کشش باعث تحریک در جهت تطابق و رشد لیگامانهای نگهدارنده و corpus cavernosum و بقیه بافتهای آلت می شوند که به صورت مشروح در ذیل آورده شده است:

» حدود (cm 4-3) افزایش در طول آلت در حالت خوابیده و نعوظ.

» حدود (cm 1) در دور یا محیط آلت در حالت خوابیده و نعوظ.

» افزایش ایجادشده در طول و قطر فوق العاده قابل توجه است.

extender-ravesh-bozorgkardan

مزایای استفاده:

این وسیله براحتی قابل جاگذاری و برداشتن از روی آلت در ظرف کمتر از یک دقیقه می باشد که هیچگونه وقتی از شما به خود اختصاص نخواهد داد، بطوریکه به سهولت قابل استفاده می باشد. به نحوی که در هنگام پوشیدن از روی شلوار نمایان نیست و هیچ مزاحمتی جهت راه رفتن، نشستن، ایستادن و رانندگی شما ایجاد نمی کند.

 

دستگاه کشنده ی عضو تناسلی

نرخ رشد: ۴-۳ سانتیمتر

نتیجه: مؤثر و با تضمین این مطلب که سیستم اثر این وسیله توانایی بافت را جهت تطبیق با نیروی کشش پیوسته ومداوم فـراهم کرده وباعـث تکثیر سلولی وبافت وعــروق سازی در آلت تحت عـنوان Neo vascularization می شود.

دستگاه کشنده عضو تناسلی اولین بار در ایران توسط شرکت روناس طب تولید گردید و دارای تأییدیه های مختلف علمی و سلامتی می باشد و توسط وزارت بهداشت و درمان ایران تایید گردیده است.

– موارد درمانی دستگاه اکستندر مگنت دار روناس طب:

بلندتر شدن آلت بدون جراحی، بزرگ کردن الت ، بزرگ شدن الت ، اصلاح انحرافات آلت بدون جراحی، درمان بیماری پیرونی (PEYRONI) معالجه پس ازعمل جراحی بلند شدن آلت ، جراحی اصلاحی و بازسازی

توجه : برای کسانی که دچار انـزال زودرس یا عـدم نعــوظ هـستند و احتیاج به تقـویت بافت اسفـنجـی آلت دارنــد ایــن وسیلــه باعـث بوجــــود آمـدن عـــروق جدیـد مـی شــود (که اصـطلاحــا” این امـــــرNeovascularization تلقی می گردد.) که موجب بهبود جریان خون و در نتیجه نعوظ بیشتر می شـود.

به وسیله ی استفاده از این دستگاه و یکسری درمانهای تکمیلی توسط پزشک، قادر به بهبود مکانیزم نعـوظ و انزال خود خواهند بود.

 

 

تاییدیه ها:

دارای تاییدیه CE اروپا

دارای گواهینامه : ISO 2003

دارای مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران

به ثبت رسیده در اداره مالکیت صنعتی ایران

و بسیاری از متخصصین اورولوژیست

با خیال راحت خرید کنید.

zanan-padong

در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست افـزایش طول استخوان و ایجاد پوست نو (دارای مو) برای پوشانـدن نواحی طاس و بی مو اسـتفــاده میشود. البته از قـدیـم از این روش استفاده می شد. مثلا” زنان بیرمانی برای درازکردن گردن خود از این متد استفاده می کردند.

zanan-berme

zarafe

 

در جوامع و فرهنگهای قدیمی از کشش برای بزرگ کردن اندامهـای گوناگون بدن استفاده میشود. مثلا” زنان قبیله ی پادوانگ (padouang) در برمـه که به زنان زرافـه ای معــروف شده اند با استفـــاده ازروش کشش، گـردن خود را دراز می کنند یا قـبایلی در آفریقا و آمازون با استفاده از هـمین روش لبها و گوشهای خود را بزرگ می کنند. آنها برای این کار وزنه هایی را به قسمتهای مورد نظر بدن خود آویزان می کنند.

 

موجود نمی باشد

اکستندر (توانبخشی) مگنت دار پیشرفته

قیمت: ۱۳۹,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

موجود نمی باشد

 

پکیچ اصلی گلدن سایز اکستندر آلمانی ۲۰۱۶

قیمت: ۱۶۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

 

متاتگ توضیحات:

بزرگ کردن کیر,راه های بزرگ کردن کیر,روش های بزرگ کردن کیر,راه بزرگ کردن کیر,چگونگی بزرگ کردن کیر,نحوه بزرگ کردن کیر,راهی برای بزرگ کردن کیر,نحوه ی بزرگ کردن کیر,کیر بزرگ کردن,بهترین روش بزرگ کردن کیر,دارو برای بزرگ کردن کیر,بهترین روش برای بزرگ کردن کیر,بهترین راه بزرگ کردن کیر,روشی برای بزرگ کردن کیر,روش طبیعی بزرگ کردن کیر,طرز بزرگ کردن کیر,برای بزرگ کردن کیر,چگونه بزرگ کردن کیر,راه حل بزرگ کردن کیر,راههای کلفت کردن کیر,راههای بزرگ کردن کیر,بزرگ کردن آلت تناسلی مردان,بزرگ کننده آلت تناسلی مردان,بزرگ کننده الت,بزرگ کننده آلت,بزرگ کننده الت تناسلی,بهترین بزرگ کننده الت,داروهای بزرگ کننده آلت,کلفت کننده آلات تناسلی,گلدن سایز آلمانی,گلدن وکیوم,پرواکستندر