جارو برقی عصایی Jink

اگر در فکر خرید یک جاروبرقی جمع و جور باکیفیت هستید ما با باشید. در این پست جارو برقی عصایی جینک Jink با قدرت موتور ۱۲۰۰ وات معرفی خواهیم کرد. این جارو برقی با دارا بودن فیلتر با تکنولوژی هایپا و مخزن شفاف زباله دان بسیار مورد توجه زنان خوش سلیقه قرار گرفته است. این جارو برقی را می توانید بدون استفاده از عصای آن و به صورت دستی استفاده کنید. دیگر ویژگی ها در ادامه آمده است.

 

جاروبرقی Jink عصایی

 

ویژگی های کلیدی:

» قدرت موتور:۱۲۰۰ وات/ولتاژ ورودی:۲۲۰-۲۴۰ ولت/فرکانس:۵۰/۶۰ هرتز

» قابل استفاده برای گرد و غبار و زباله های خشک(غیر قابل استفاده برای مایعات)

» دارای فیلتر با تکنولوژی Haipa و مخزن شفاف جهت جمع آوری زباله

» دارای سیم برق حدود ۴ متر

» ابعاد جارو برقی: ۱۵*۱۵*۴۹ سانتی متر/طول عصا:۵۲ سانتی متر

» قابل استفاده بدون عصا و به صورت دستی

» دارای یک برس مخصوص تمیز کردت اتومبیل و جاهای غیر قابل دسترس

» دارای یک سری پارویی

 
جاروبرقی Jink عصایی
 

توضیحات تکمیلی

یک سری وکیومی جارو برقی عصایی Jink مدل JK-2 از محصولات برند Jink است که با طراحی زیبا و کارآمدی تولید و عرضه شده است. جاروکشی اگرچه یکی از امور نظافتی روزمره به شمار می‌رود، اما در دنیای پرمشغله امروز آنچه بیش‌ازپیش اهمیت می‌یابد لزوم استفاده از ابزاری است که به این کار سهولت و سرعت بخشد.جارو برقی عصایی Jink مدل JK-2 یکی از دستگاه‌هایی است که جاروکشی را بسیار ساده‌تر می‌سازد، به‌ویژه زمانی که نیاز به جاروکشی سریع و منظم یک سطح باشد.

 
جاروبرقی Jink عصایی
 

این جارو با وزن کم و جابجایی بسیار آسان گزینه بسیار مطلوبی برای مصرف‌کنندگان مختلف به شمار می‌آید و حتی در مواردی می‌تواند جایگزین جاروبرقی‌های متداول باشد.این جارو برقی دارای سه سری با کارایی های مختلف می باشد.یک سری پارویی،یک برس مخصوص تمیز کردت اتومبیل و جاهای غیر قابل دسترس و یک سری وکیومی

مخزن زباله این مدل هم شفاف است و کاربر به‌آسانی از پر شدن مخزن و زمان نیاز به تخلیه آن مطلع می‌گردد. برای تخلیه مخزن نیز کافی است از طریق کلید تعبیه‌شده روی بدنه جاروی دستی را جدا و مخزن آن را تخلیه نمایید. درمجموع این محصول با طراحی زیبا و وزن کم می‌تواند گزینه‌ای قابل‌تأمل برای مصرف‌کنندگان بسیاری ارزیابی شود.

 

قیمت: ۱۷۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg